– Modelka Heidi Klum – jak vypadá nenalíčená > fotografie

Modelka Heidi Klum se v nedávné minulosti zařadila mezi známé osobnosti,
které se snaží podpořit charitativní činnost pro pomoc znevýhodněným dětem
ve Velké Británii. K příležitosti této akce s názvem BBC Children in Need
´Bear -Faced´ Campaign se nechala vyfotografovat zcela nenalíčená a oslovila
i jiné známé osobnosti, z nichž některé se k tomuto projektu rovněž připojily.
Na fotografiích některých dam je však vidět, že si přesto neodpustily řasenku,
jemný lesk na rty, profesionální nasvícení leflektory a také mi to zavání jemnou retuší.
Škoda, absolutní přirozenost, prostá jakýchkoli líčidel,
by daným fotografiím rozhodně přidala na zajímavosti. 😉
Nicméně, asi takto nějak ony dámy vypadají ráno po probuzení..

Heidi Klum
Caroline Flack- moderátorka
Julia Bradbury
Louise Redknapp- zpěvačka
Abbey Clancy

3 comments

  1. Škoda že to není úplně bez líčidel, ale i tak je to dobrý nápad. Myslím, že jsou opravdu krásné i "nenamalované", někdy jim to možná i sluší více. 🙂

  2. Souhlasím. Tohle by se ještě nějakým způsobem mělo vysvětlit mnoha mužům – že ženy jsou krásné i bez nalíčení.. Včera mne navštívila kamarádka a byla velmi smutná z toho, že její manžel ji po ránu kritizuje,že je bledá a nevýrazná. Je to krásná ženská, ale je přírodní blondýnka, tudíž bez nalíčení je její pleť přirozeně světlejší a nemá tolik výrazné kontury. Ostatně i jinak se líčí velmi jemně a je to tak v pořádku. Méně je mnohdy více. Paradoxem je, že ten její manžílek sám vypadá jako neandrtálec a ikdyby dejme tomu byl nejkrásnější chlap na světě, nic, naprosto nic ho neopravňuje k takovému chování. V mém případě, mi něco takového mužský říct, ten by se nestačil divit.. Krása člověka není ve výrazné tváři, to ví každý normální jedinec. 🙂

  3. To by se mělo. Já mám stejný problém, také jsem přírodní blondýnka a po ránu jsem bledá, ale mému příteli se naštěstí líbím jak po ránu, tak i když se namaluji 🙂 A myslím, že by to tak mělo být u každého, ale to je bohužel v dnešní době těžké, když lidi koukají hodně na vzhled.. 🙁 Já bych mu teda taky něco řekla 😀

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *