
Volby různých Miss probíhají v rámci celého světa
Z dívek, které se na takovouto soutěž přihlásí, jsou dle různých kritérií vybrány ty Nej, které pak bojují o přízeň diváků, porotců a všech, které tato soutěž baví a zajímá.
Co je ale zavádějící- nejedna z těchto „krásek“ má tu a tam své tělo upraveno pomocí plastické chirurgie, pod kůži si nechá vpravit umělou a pro tělo nepřirozenou hmotu ve formě silikonu a podobně.
Jedno z prvních míst zájmu tohoto nepřirozeného zásahu do organismu o vylepšení vzhledu těla, je zvětšení prsou, úprava rtů, očí, obočí, nosu, umělé výplně si tyto „dámy“ nechávají vkládat i do partií hýždí..
Jedna z mnoha zemí, které produkují tyto umělá těla doslova ve velkém je Venezuela. Venezuelanky jsou tímto podivným produktem „moderní“ doby přímo posedlé a v této zemi se nachází vcelku velké množství center, kde se těmito praktikami zabývají lidé na „profesionální“ úrovni. Nejedná se pouze o úpravu vzhledu, ale dívky, které mají zájem o představení svého těla v soutěži „krásy“ jsou školeny i několik let předem, než se samotné soutěže daného ročníku zúčastní. Naučí se chování, vystupování a jiné náležitosti, které se týkají oboru a problematiky této soutěže. Venezuelanky díky tomu také často získávají korunky „krásy“ a jejich uměle upravená těla se umisťují na předních místech.
A to je právě ten problém! Jak k tomu přijdou dívky, které jsou normální a myšlenkově přece jen na vyšší úrovni, proto zůstanou své a své tělo si nenechají zpitvořit nijak? Ono to, jak tak sleduji situaci vypadá, že ve velmi krátké době již na „skladě“ nebude ani jedna normální, přirozená dívka a vše bude jen produkce nějaké umělé hmoty.
U nás, v České republice tomu v posledních letech není jinak a stále více se toto pitvoření a odmítání přirozenosti objevuje i mezi našimi finalistkami.
Tělo s implantáty a jinými zásahy v soutěži Miss nemá co dělat!!
Přesto i v letošním ročníku úpravu přiznalo několik finalistek. Otázkou zůstává, kolik jich v této náležitosti mlčí. To je věc druhá.
Je s podivem a ve vzduchu visí veliký vykřičník, že i dvě takovéto „dámy“ byly přijaty mezi deset Nej. Možná to bude tím, že přestože se do této soutěže stále hlásí mnoho dívek, není nic moc z čeho vybírat, tak se bere „vše“. Jinak si nedovedu vysvětlit /a o vysvětlení ani nestojím – to není myšleno na Vás čtenáři, říkám si to jen tak, pro sebe :)/, jak je takovýto přehmat možný.
Za prvé je to, jak jsem již zmínila výše, vůči ostatním, které zůstávají přirozené nefér, jelikož na pohled může upravené tělo vypadat zdánlivě „lépe“ a za druhé, je to soutěž krásy a krása je v přirozenosti, tak, jak jsme se narodily. Mají se ukazovat půvaby, které jsou naše vlastní, ne chlubit se cizím peřím.
Tyto finalistky by měly být vyloučeny. A nehovořím jen o soutěži u nás, nýbrž celosvětově. Nemají tam co dělat. Až někdo vyprodukuje soutěž o nejkrásněji upravenou a vyplněnou kůži, ať se přihlásí, tam si mohou svými těly klamat, jak je libo. Pokud to ovšem bude někoho zajímat…
Monika Žídková patří mezi nejkrásnější a nejsympatičtější missky. Žádná umělá vylepšení neměla a ani je nepotřebuje. Její největší zbraní, jakožto zrozenkyni ve znamení Blížence je její zářivý úsměv


– Tento článek je chráněn autorským právem –