
Tuto Andělskou píseň jsem obdržela od jedné mé známé osůbky „poštou“, zdá se mi hezká, zejména její slova, a proto se s jejími tóny chci s Vámi podělit. Interpretka této písničky již sice není mezi námi, ale její písně tady zůstanou navždy. Mimochodem – víte, jak se projevuje přítomnost anděla? „Uslyšíte“ krásně, jemně znějící zvonky… 🙂 Pěkný poslech.
–