– Dost politické špíny – trsněte si s tučňáky > M. Jackson – B. Jean

Tak jsem po určitém časovém odstupu hodila okem na politické dění našeho státu a všeho, co se kolem tohoto „fenoménu“ točí a zřejmě mne rozbolí žlučník. Nebudu se raději rozepisovat, nebo se mi tam ještě vytvoří kameny, a takovou poctu naší vrchnosti, ani většině mého národa neprokáži, nezaslouží si to. Nicméně, stále se nic nezměnilo. Srdce národa Českého LVA neslyším bít, nebo jsem hluchá. Zhruba 85% čechů jsou tupé, poklonkářské ovce, které sice pořád nadávají na to a ono, ale jen za humny. Stačí, aby se objevila jakákoli vrchnost čehokoli a rebel se rázem změní ve vylekanou hyenu, která stáhne ocas mezi nohy, plazí se před kýmkoli, kdo řádně zaplatí a dává si pozor, aby si to u něj nerozházel. (omlouvám se čtyřnohým hyenám, ty mají lepší charakter). Zbylých cca 15% neovcí mi potvrdí, že? Tvrdá slova? Ne, pouze pravdivá a nedělají mi radost, ale je to stále totéž. „Všichni“ si stěžují, ale téměř nikdo nepřiloží polínko a čeká, až to za něj udělají druzí. Stěžovat si, ale nehnout prstem, pro čechy typické. A víte co? Já si při pátku kazit náladu nebudu a raději si trsnu s tučňáky na pěknou písničku. Pokud máte zájem, zahýbejte svými těly se mnou …
Zde jsem si ještě před písničkou neodpustila malou ukázku, jak to ve světě a zejména u nás chodí. Když jsem ji zhlédla, jako bych viděla „typické čechy!“

A JDEME NA TO VÁŽENÍ!!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *