Upřímně, trochu jsem zvažovala, zda toto konkrétní video umístit na stránky. Ale jeho prezentací je mnoho řečeno, a to naprosto beze slov. Já k tomu pouze krátce zmíním, že kvalitu člověka poznáme podle toho, jak se chová k Zemi, zvířatům a všemu živému a nakolik je mu toto chování blízké a přirozené. Tak se bude také chovat k druhým, i k sobě samému. Na okraj malé upozornění, některé záběry Vám nemusí být příjemné. Já jsem tomuto videu dala název – KONZUMNÍ SPOLEČNOST. Dívejte se pozorně. V tomto případě se pro dnešek nemohu rozloučit jinak, než… Mír a Slunce v duši všem ..
Původní video bylo z YT odstraněno, velká škoda,
ale nalezla jsem jiné s „obdobným“ tématem
.