– Pěkná báseň od čtenářky věnovaná přírodě a Zemi

Čtenářka Jarka mi zaslala pěknou báseň, pocházející z její tvorby a požádala mne o její umístění na mých stránkách. Také se se mnou podělila s hezkými fotografiemi, které pořídila na svých toulkách přírodou, z nichž jedna je doslova ukázková. Okamžitě jsem se do toho stromu, jehož listy hrají podzimními barvami „zamilovala“. Báseň i fotografie mne potěšily a byla by rozhodně škoda nechat si to vše pouze pro sebe. 🙂 Domluvily jsme se, fotka se trošku upravila, slovo dalo slovo a já se chci nyní s Vámi o tento pěkný zážitek podělit. Milá Jarko, děkuji. Pojďme se tedy tichými krůčky přiblížit k následujícím veršům.

Kdo jsem Já.. ?
Já jsem ta, kdo Tě ráno budí,
někdy hřeje a někdy studí.
Přesto Ti dávám sílu, aby jsi měla celý den víru v to,
že vše zvládneš a překonáš.
Já jsem ta, která je s Tebou, když mne vnímáš a nezapomínáš,
že stačí málo, abychom byli šťastní.
Já jsem ta, která rozevře náruč každý den,
aby jsi byla spokojená a šťastná na duši i v srdci svém.
Já jsem ta, která Tě povede a když si budeš myslet,
že Tvá mysl už nic nesvede, jsem tady, buď šťastná a v klidu.
Svůj život prožij tak, jak je Ti dáno a sama víš, co dělat máš.
Jsi má láska, mé druhé já.
Ty věříš mně a já věřím Tobě.
Půjdeme spolu v každé době, navzdory času, ale v pevné víře,
že máme jeden druhého a jsme jako dva pilíře.
Pevné a silné, pro druhé oporou.
Ty víš co dělat dál, svůj život žiješ naplno,
se štěstím, láskou i pokorou.
Já jsem ta, která Tě nikdy neopustí. Povedu Tě a Ty to zvládneš.
Tvé srdce je silné a vřelé, jako mé nitro,
Tvá duše je modrá, jako mé nebe.
Ty miluješ mne a já miluji Tebe.
Kdo jsem já?
Já jsem Tvá milující Matka příroda..Tvá Matka Země!!!!
.

2 comments

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *