
Opravdu pěkné videjko, při jehož sledování budete zažívat pocity svobody, úcty a sounáležitosti s přírodou. Z motivačního hlediska se krásně hodí k tématu tohoto roku i let následujících, jelikož jejich úkol zní > Návrat k sobě skrze moudrost přírody. V určitých pasážích tohoto videjka jsem si chvílemi připadala, jako ve filmu Avatar. Až jej zhlédnete, pochopíte proč. Wow !!
– Moudrost divokých hus – učte se od přírody > ZDE –
.
Ano, nádherné video a je to příjemné pohlazení pro dnešní deštivý večer.
Dnes mám, i navzdory dešti uvnitř sebe "sluníčko".
Zalétat si s ptáky, jako dotyčný ve videjku, to musí být pěkný zážitek …
Ano, jsou to nádherné zážitky. Znám to od mladšího syna, který létá(motorový PARAGLIDING).Posílám krásné video, které si vždy pouštím, když je mi smutno.Nádhera.Nikde nikdo-jen krása létaní…http://www.youtube.com/watch?v=roKF444q8I0
Pěkné. Občasný náhled na ty vyčnívající nohy je úsměvný. 🙂
A že má adresa videa zrovna 3 čtyřky .. 🙂 ..