Moje žena onemocněla. Byla neustále nervózní kvůli práci, problémům v osobním životě, kvůli svým chybám a prohrám, kvůli starostem s dětmi. Zhubla tak, že ve svých 35 letech nevážila ani 50 kg. Vypadala jako kostra a neustále plakala.

Už to nebyla ta šťastná žena, kterou jsem si vzal. Trpěla bolestmi hlavy, tlakem na prsou a neustále ji trápily skřípnuté zádové nervy. Nemohla spát, usínala až k ránu a přes den se rychle unavila. Náš vztah byl na bodu mrazu. Její krása uvadala, měla pytle pod očima, sklopenou hlavu a přestala o sebe pečovat. Nechtěla už točit filmy a odmítala každou roli.
Ztratil jsem naději a myslel jsem si, že se brzy rozvedeme …
Ale pak jsem se rozhodl s tím něco dělat. Získal jsem nejkrásnější ženu na světě, ideál milionů mužů a žen, a byl jsem to já, kdo měl to privilegium vedle ní usínat a objímat ji.
A tak jsem ji začal zahrnovat květinami, polibky a komplimenty.
Překvapoval jsem ji každou minutu a děkoval za každou společnou chvíli.
Dával jsem jí spoustu dárků a žil jenom pro ni.
Na veřejnosti jsem mluvil jen o ní.
Vychvaloval jsem ji v její přítomnosti i před našimi společnými přáteli.
Stala se centrem všeho dění.
Nebudete tomu věřit, ale má žena rozkvetla. Byla ještě úžasnější. Přibrala na váze, přestala být nervózní a miluje mě teď mnohem víc než kdy předtím. Neměl jsem ani ponětí, že může tak moc milovat.
A pak jsem si uvědomil jednu věc:
“ Žena je odrazem svého muže, pokud ji milujete k zbláznění, vrátí Vám to ! „
Brad
Lena: Nevím, zdali tato slova skutečně vyřkl Brad, nebyla jsem u toho, každopádně, velmi hezky se čtou a dovolím si k tomuto tématu velmi krátký komentář: Pokud situaci obrátíme a podíváme se na ni z opačného úhlu, totéž platí i pro nás ženy.
A můj malinký citát: „Láska mezi dvěmi lidmi je někdy křehká, jako květina. Musíme o ni pečovat. Utírat prach, ulpělý na jejích lístcích. Dodávat jí živiny. Je to poklad v našich srdcích, který potřebuje vláhu. Jinak vyprahne, jako poušť, vyschne, jako studna, zmizí, jako voda v korytě řeky, kde se ztratil původní pramen. Začnou jí opadávat lísty a uvadne nám před očima…“
.
Ano, je to moc pěkné. Brad pochopil, co jeho krásná žena potřebuje a tím ji ,,oživil."Znám to i ze svého života.Když mi manžel jen tak donese kytičku, je krásný celý den a já mu jeho lásku zase vrátím jinak. Jsme spolu 35let a každý den je jiný, ale vždy krásný tak, jak si ho uděláme.
Váš citát na konec to plně vystihuje, není třeba víc dodávat.
To je krásné a pravdivé. 🙂
[1]: Vždy mám radost, když vídím, jak se manželé, kteří jsou spolu velice dlouho k sobě chovají hezky a mají "oči" jeden pro druhého. Chce to ovšem skutečné charakterní osobnosti a určitou dávku tolerance. Takových párů je ale málo, a já jsem přesto měla několikrát tu čest se s takovými setkat. V takovýchto chvílích mám pocit, že je svět zase v pořádku.
[2]: Zdravím… Kde jses toulala? 🙂
Proberte se tenhle vymysleny text najdete jen na dvou serverech ….. tady a na seberizeni coz je server plný zmanipulovaných fakt … ten chlap rekl uplne neco jineho, kratsiho i kdyz vicemene smyslem podobneho, ale co by si slunickari neprekroutili ze jo ….