Pohled na takový kukuč nenechá chladným ani přísného policistu.
Kdo ví, možná pak dostanete i nějakou tu slevičku na pokutě .. :))
.
One comment
Tak to je nádhernééééé….Člověk neví, jestli se má smát nebo plakat. Ale ty děti jsou tak nádherné!!!!Ať se smějí nebo pláčou-jsou to naše zlatíčka. Pěkné na dnešní večer.
Tak to je nádhernééééé….Člověk neví, jestli se má smát nebo plakat. Ale ty děti jsou tak nádherné!!!!Ať se smějí nebo pláčou-jsou to naše zlatíčka.
Pěkné na dnešní večer.