One comment

  1. Tak to je nádhernééééé….Člověk neví, jestli se má smát nebo plakat. Ale ty děti jsou tak nádherné!!!!Ať se smějí nebo pláčou-jsou to naše zlatíčka.
    Pěkné na dnešní večer.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *