– Otevřela se brána pro přechod duší

Počínaje pondělním večerem, tedy dne 28. 4. se kolem nás otevřel prostor pro přestup do jiných rozměrů. Prostupuje i skrze nás a je všudypřítomný. V minulých článcích jsem popisovala velký tlak, který jde z nitra Země a postupuje směrem nahoru, na povrch, kdy k nám zároveň s tímto procesem z Vesmíru proudí světlo. Zde se ale jednalo o jiný proces, než popíši dnes.
Nyní je situace obdobná a přeci jiná, především v tom, že světlo se setkalo s tmou, ovšem v jiném smyslu. Tma i světlo, jak je lze vnímat právě v těchto dnech má charakter setkání dvou odlišných pólů, kdy se vzájemně dotkly, nebo dokonce prostoupily jeden skrze druhý. Dovolím si částečné přirovnání – pokud k sobě přibližujeme magnety opačnými póly, přibližují se tak dlouho, dokud nedojdou k bodu, kdy se k sobě přitáhnou. K obdobnému procesu došlo i v případě světla a tmy.
Tmavý prostor vtahuje dovnitř, světlý rozptyluje
Světlo a tma však v tomto konkrétním případě není myšleno jako „dobro a zlo“, nýbrž dimenze, které jsou nyní více otevřeny, než bývá běžné a obvyklé.

Proč se tak děje: Jelikož veškerý dosavadní materiál ke změnám na Zemi jsou na mých stránkách k dispozici, dotknu se tohoto tématu pouze lehce. Změny v energetických vibracích Země zaznamenávají již i ti největší skeptici, jelikož se dotýkají a jsou viditelné i ve změně chování lidí. Vše se otřásá v základech, a ty, které nejsou pevné se bortí, jako domečky z karet. Mnoho lidí se bouří, bouře probíhají i v lidech samotných, tedy lidských organismech, tělech. Jak na úrovni tělesné, tedy fyzické, tak duševní, nemateriální. Musí ze sebe setřást vše, co do těla nepatří, tedy >
– veškerý nepořádek a nánosy nahromaděny v celém organismu
– energetické blokády, jejichž příčina tkví ve špatných pocitech, stresu, ublížení, smutku atd., nahromaděných během celého života každého jedince, které se do našeho organismu ukládají v podobě bloků, jež brání přirozenému toku energie v těle, a také způsobují deprese
> jelikož toto vše lze nazvat procesem čistění, u mnoha lidí, zejména těch citlivějších mohou tyto procesy způsobovat nepříjemné stavy, jež s nimi budou pěkně mávat. Radost bude střídat náhlý smutek atd. Hodně lidí tento proces nezvládne, jelikož nebudou chtít, bude to jejich dobrovolné rozhodnutí. Spoustu jiných ale chce jít dál, tudíž provádí různé očistné kůry, aby svému tělu pomohli, a to mělo lehčí práci, jelikož vibrace Země se mění, a tudíž se jim, abychom se s nimi vyrovnali musíme přizpůsobit. Země je doslova vybrakována ze svých zdrojů a již nemá sílu nás živit, pokud by se nyní nedělo, co se dít musí, zanikla by. Je to nutný proces.
A nyní tedy k otevřené bráně.
Je rozdělena na dvě části. Jedna je tzv bílá, světlá, ta je určena pro osoby, které se po pročištění těla a změně stravy odlehčí, půjdou dál a „výše, nahoru„, řečnicky – poletí do nebes. Tím naznačuji možnost, jiné, vyšší dimenze.
Ta druhá má jiný magnetismus a lze ji vnímat jako tmu, tedy má „barvu“ a cestu temnější, přibližně černou. Je určena pro ty, kteří již nechtějí, nebo „nemohou“ jít dál na cestě svého života zde, a po dlouhém zvažování se rozhodli, že dále nepůjdou. Jsou s tím smířeni a v Míru sami se sebou. Svůj úkol zde na Zemi splnili a chtějí zpět ke Zdroji. Tito lidé mají těžší vibraci, půjdou tedy směrem „dolů“.
Oba tyto přestupní prostory jsou zde pro to, aby se lidem, kterých se toto týká přecházelo lehčeji a lépe.
Temná brána byla nejvíce otevřena, tedy měla nejsilnější vtahovací a magnetickou sílu od pondělka do včerejška, tedy 3.5. Dnes je toto pole slabší, každopádně je zde stále. Není vyloučeno, že síla jeho intenzity se bude v některém období více uzavírat, v jiném zase otevírat.
Světlá brána má stálou tendenci a intenzita se prozatím nemění. Jeden z důvodů proč tomu tak je – lidí, kteří odcházejí temnou bránou je zatím více, než těch, jež jsou natolik odlehčeni, aby mohli projít bránou světlou.
Je také velká pravděpodobnost, že se budeme více setkávat se zprávami o odchodu různých lidí na druhý břeh, než doposud, a to nejen dobrovolně, ale i formou různých „katastrof“, nešťastných náhod apd.
Zejména citlivějším osobám tento současný stav může činit potíže, jelikož magnetismus temnější brány vysílá „smutek“ a má tendence vtahovat do sebe vše, co na něm rezonuje.
Co dělat
– nepouštějte si žádné destruktivní, nepříjemné zvuky, tedy hudbu …
– vyhýbejte se přílišnému hluku, křiku, hádkám
– žádné nepříjemně laděné filmy !!
– naopak poslouchejte příjemné tóny, které uklidňují
– pokud již film, pak pohádky, veselohry …
– meditujte
– tančete
– setkávejte se s příjemnými lidmi
– choďte co jak nejčastěji do přírody, tam naleznete harmonii
– čistěte organismus
– pijte čistou vodu
– konzumujte v hojné míře živou potravu – ovoce, zeleninu, ořechy, semínka, dělejte si šťávy, přidávejte do nich i bylinky, kopřivy, listy pampelišky apd
– cvičte
– choďte do sauny (v závislosti na zdravotním stavu)
– běhejte, respektive sportujte
– Další důležité tipy pod obrázkem
Sečteno, podtrženo – dopujte se příjemnými a přirozenými vjemy. Ty Vám dodají hormon štěstí serotonin. Budete to potřebovat, aby jste nynější stav snadněji a lépe zvládli …
Lena
Pokračování článku, nové události, rok 2015 > ZDE
Samoléčba, očista organismu > ZDE
Rezonančně relaxační hudba > ZDE
Cvik pro pauzu mozku během dne > ZDE
Zvuky vody, přírody – vyladí vaše buňky > ZDE
Jak probíhá energetická očista > ZDE
Další články kategorie Aktuální atmosféra Země > ZDE
Prvotní autorská práva > Živá Voda Lena
.

2 comments

  1. Změny se opravdu dějí a já je vnímám někdy zřetelně a jindy mám den, kdy se s tím dost ,,peru". Ale mám přírodu a ta mi vždy napoví, co dělat. V úterý jsem měla velice těžký den, stále jsem měla pocit nebezpečí. Večer jsme šli s manželem do lesa a příroda mne celou jakoby zahalila něžným závojem, ,, řeč" stromů byla jiná a taková intenzivnější a já se uklidnila.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *