Oč se jedná: Určitá část prostoru „nad naší republikou se otevírá“. Konkrétněji – v těchto dnech dochází k utváření „otevřeného prostoru“, jehož počátek ulpívá v hloubce Země, prostupuje skrze její povrch a je namířen nahoru, směrem do hloubky Vesmíru. Má zvláštní hustotu a energii, jinou než běžné okolí, proto stojí za pozornost. Není od věci tento prostor nazvat „bránou“, neboť se tak jeví. Tato brána, či její podstata a zárodek, její informace, jak je patrno zde ulpívá velice dlouho, jakoby zde v minulosti byla ukotvena a uzavřena, proto, aby se nyní, kdy nastal čas opětovně otevřela. Tak je řečeno.
Půjde o svým způsobem zvláštní události, a tato brána v nich má svůj pevně daný účel. Jde o jakýsi „prázdný“ prostor mezi Vesmírem a Zemí, jehož síla jde skrze zemi, do jejich hlubin. Díky tomu není vyloučeno, že může na určitých místech dojít k propadům půdy, ale je zde i možnost propadu obytných domů.
Jaký je její účel: Pro transport, nebo přijetí něčeho, či někoho >
– nové energie
– informace pro nás, jako lidstvo
– pro komunikaci z dálným Vesmírem, tedy těmi, jež jsou od nás daleko, ale tato brána jim i nám umožní zkrácení této vzdálenosti, aby průběh komunikace proběhl snáze
– paprsku z Vesmíru, který má vyburcovat určitou událost
– pro nějaké bytosti, u nichž je hustota „těl“ jiná, než naše, zde na Zemi. Může se jednat o jemnohmotné bytosti, nebo bytosti z jiných galaxií, které se vrací zde na Zemi, nebo zde budou poprvé
– nebo opačně > od nás „něco, nebo někdo“ projde tímto prostorem směrem vstříc hlubinám a dálkám Vesmíru
Energeticky „prázdné“ vibrace tohoto prostoru jsou po celém svém obvodu do všech stran na stejné úrovni. Proč? Jelikož vibrace pod zemí jsou jiné, než nad ní a vibrace prostoru směrem do Vesmíru, tedy vysoko nad námi jsou také jiné. K účelu, který je potřeba je nutno, aby byly na stejné úrovni. Příkladem pro srovnání lze uvést prostor ve vodě a na souši. Jsou rozdílné, a proto, pokud jimi někdo/něco má bez úhony projít, musí se jim přizpůsobit. Pokud toho z jakýchkoli důvodů není schopen, je zde jiná možnost (a tady se mi hezky potvrzuje můj poznatek, který zní – každá situace má více řešení), tedy daný prostor přizpůsobit jemu. Proto se zde utvořila zmíněná brána.
Tento otevřený prostor se nachází v srdci Československa, dnes spíše řekneme, zhruba ve středu naší země, mezi hlavním městem Slovenska a České republiky. Proč mám tendenci psát Československo, ikdyž je tento stav již minulosti mi v této chvíli není známo, ale takto to skutečně vnímám a cítím.
Pro současnou chvíli je to ode mne vše
Další články kategorie Aktuální atmosféra Země a lidstva > ZDE
.
Ano změny se dějí v celém Vesmíru. Pozoruji změny v barvách přírody a když chodíme po horách, vnímám jinou energii, než tomu bylo třeba v loňském roce. Zná to třeba ten, kdo chodí bosý. Dotek s Matkou Zemí prožívám úplně jinak a zrovna včera, když jsem šla bosá po louce u lesa, jsem cítila absolutní propojení s Matkou Zemí a měla jsem pocit, že mi má být něco sděleno. Ale byl to jen mžik. Myslela jsem si, že mám místa, která znám, jako bych tam byla doma. Ale není tomu tak, po včerejších a dnešních toulkách přírodou cítím, že něco je jinak. A jak píšete, určitá část prostoru se otevírá a já se těším na to, až budu vědět více….
Fotím si nebe a vidím, že mraky jsou jiné. Zbarvené a tvarované výrazněji. Dokonce včera byl jeden ohraničený duhou, to jsem ještě nikdy neviděla.
Určitě je nám něco naznačováno a my vnímavější bychom na to měli přijít. Aspoň v to doufám, ale zatím pozoruji a prožívám to, co momentálně cítím.
Bosa chodím velice ráda. A pokud je možnost, nejraději v přírodě i cvičím. Jeho účinky jsou pak mnohem silnější.
Co se týče duhy, tak trochu záměrně jsem zde vložila videjko s jejím vyobrazením, jelikož jsme nedávno také sledovali totéž, co Vy. Ovšem mnoho lidí, kteří se v té chvíli nacházeli kolem nás si jí vůbec nevšimli, jejich pohledy byly prázdné. Nebo po celou dobu cvakali do mobilů … Pak lidem unikají zajímavé okamžiky všedních dnů, které je dělají nevšedními.