
Jsem Slunce i Déšť. A toto vše posílám lidem, kteří alespoň jednou v životě pro někoho udělali skutek, který rozzářil Slunce v jeho duši. Ti ostatní se nad sebou nyní musí zamyslet a změnit se. Už není čas na něco čekat.
Přirozenou moudrostí k Míru

Pěkné video a k němu krásná hudba .
Ráda dělám lidem radost a není to nic složitého . Někdy stačí milé slovo , úsměv nebo pohlazení a hned je vidět , jak se oči rozzáří a je hned lépe na světě . Už jen to , že dokážeme tomu druhému naslouchat a procítíme jeho starosti a bolest s ním , mu pomůže a my děláme dobrý skutek .