Tak u tohoto iluzionisty smekám vážení! Rychlost, nápaditost, perfektní akce. Kapku jsem se zamyslela ve fázi, kde pracuje s ptáky, jelikož je má uschovány pod bundou, zdali nějakým způsobem netrpí. Budou bezesporu mírně pomačkaní… Jak se znám, já být na místě iluzionisty, tak po ukončení akce každého z nich pohladím a dám mu pusíka. No to jsem prostě celá já, jsem holt přes to srdíčko … ;-). Již dávno dospělá, a přesto stále se srdcem „dítěte“ …Nyní si ještě kladu otázku, kdo mne pobavil více, zdali samotný soutěžící, nebo pohled na údivem otevřená ústa a vášnivé reakce poroty i uvádějících, na kterých je vidět, že u nich nastal totální mozkový výmaz. Rozhodně se podívejte a pobavte se, tak jako já … 🙂
Další příspěvky kategorie Pěkná videa > ZDE
Je vidět, že to klučinu baví a vlastně to provozuje už od dětství. Je to pro něho hrou a myslím, že i pro ty ptáčky. Ten malý šikulka, jak mu ,,pelášil" na rameno.
Pěkné!!!!