
Lidičky, tak zde neodolám. Níže uvedené videjko je tak krásné, že se s Vámi o jeho průběh musím podělit. Navíc, svým vyjádřením k záměru a směru mých stránek rozhodně patří. Může napomoci k otevření bran, které se během nějakého nepěkného prožitku, jímž jste během života prošli uzavřely. Protože jen skrze to, co je otevřeno, tedy v překladu uvolněno může energie proudit harmonicky. > Tolik ode mne. Více není třeba dodávat. Rozhodně se podívejte, nebudete litovat ! Leonia
Je znát, že prcek se ve vodě cítí dobře.
Zejména u 31. sec je krásně viditelné, jak se pozorně zaposlouchá do jejího zvuku.
Miminko je klidné a prostředí mu připomíná dobu, kterou strávilo v bříšku u matky.
Překrásné videjko. Vzpomněla jsem si tak na doby, kdy byli synové také tak spokojení, když jsem je koupala. To souznění miminka, matky a vody jsou nezapomenutelné zážitky.
Video je nádherné…
A napojení, které lze silně vnímat při koupání, nebo plavání s dětmi je něco naprosto fascinujícího.
Mám umělecké fotografie, které zachycují plavání s dětmi, zejména pod vodou a jsou to jedny z nejkrásnějších záběrů, jaké jsem kdy viděla. A že jsem jich viděla …