Dnes se vůči Vám, především stálým návštěvníkům nacházím v jiné pozici, než obvykle. Vzorec ponechám na pozdější řádky, jelikož to, co Vám chci sdělit je důležité. K sepsání následujícího „entrée“ jste mne evokovali Vy. Podívala jsem se na mé stránky vašima očima a mimo to oznamuji, že jsem zde s dalším vlastním, výjímečným a unikátním článkem o tématu Jednoty. V této chvíli jste se jistě zamysleli a položili si otázku, proč vyzdvihuji výjímečnost mých článků? Je to možno brát jako chlubení? Odpověď je prostá. V žádném případě. Pouze jsem se rozhodla, že Vám jen připomenu skutečnost, kterou nedokážete ocenit.Co je na mých vlastních soupisech tak úžasného? Jejich originalita a vysoká duševní hodnota. Na základě vlastních myšlenek, nápadů, úvah, jež vnímám svým srdcem, vyvažuji rozumem a podkládám zkušenostmi vznikne soupis, kde vše shrnu do jednoho celku. Vkládám zde články s plně použitelnými a funkčními návody, s Klíči ke štěstí, K dosažení Míru, vlastní zážitky o setkáních s nehmotným světem, Vesmírné Zákony a Zákony Člověka. Naleznete zde poctivý popis Nových energií Země, tak, jak skutečně přicházejí a nepotřebuji k tomu žádné měřící přístroje. A spousty dalších témat. Jsou psány pod vnímáním mého srdce i rozumu a jsem tedy jejich prvotní autorkou. Pokud je v některých z nich obsaženo minimum informací, které jsem čerpala jinde, tento fakt je vždy zmíněn. Za tímto vším stojí tisíce hodin práce.
Kdo toto na svých stránkách poskytuje?? Kde? Minimálně 87% stránek, které jsem kdy doposud navštívila pouze předkládají jakési nesouměrné opisy z knížek, přednášek, či jiných stránek. Nebo maximálně dokáží tolik, že píší o tom, co si přečetli jinde a vyzkoušeli. Čili jsou pouze DUPLIKÁTEM. Ale to umí každý!! Kdo z těchto lidí píše přímo ze svého Já? Odpovězte si sami. Proto jsou mé stránky z tohoto hlediska unikátní. Umím se pochválit, ano. Ovšem já si tuto pochvalu zasloužím jako málokdo. Podívejte se na sebe. Tleskáte různým konzultantům duchovna, lidem, kteří tvrdí, že pracují? s Anděly, energiemi, vykládají karty, vysvětlují Vám Zákony Vesmíru, které opsali z knížek, popisují vibrační chování myšlenek, Zákony přitažlivosti, Zákony rezonance, platíte za jejich „služby“ mnohdy nemalé peníze. A nevadí Vám, že většina z těchto osob pouze kopíruje něco, čemu ve skutečnosti mnohdy ani řádně nerozumí? Nehledě na to, že stránky některých z nich jsou leckdy skrz na skrz protkány obtěžujícími reklamami, na kterých vydělávají. Jiní zase tvrdí, že jsou bohatí, finančně nadstandardně zajištěni, Vesmír je miluje, poskytuje jim hojnost, a přesto po Vás chtějí příspěvky na „provoz“ stránek. A to Vám není divné??
Co po Vás chci já? Vše, co zde poskytuji, zejména mé vlastní originální články zde máte k dispozici zcela zdarma. Numerologické rozbory osobnosti, které jsou mimo jiné podloženy léty mých zkušeností – zdarma. Rozbor aury zdarma, pro vaši radost. Veškeré výhody z reklamy má hosting. Mám pokračovat? Myslím, že není třeba. Nic extrémního po Vás za to nechci. Co je však velmi zvláštní a naprosto nepochopitelné, že neumíte ani poděkovat, což patří k základním a přirozeným vlastnostem Člověka. Poděkovat je možno jednoduchým způsobem, ťuknutím prstem na myš, nebo obrazovku a ohodnotit článek, nebo napsáním rozumného komentáře. Tím v podstatě oceníte mou práci. Tak nepatrný a jednoduchý úkon! Je opravdu zvláštní, že Vás nenapadne?, že když tak učiníte, uděláte mi radost? Já dělám radost Vám, proto a nejen proto mé stránky pravidelně navštěvujete. Je mi líto, ale chybí mi u Vás prostý výraz lidskosti. Jak má potom vypadat svět… Soukromě mi píšete a stěžujete si na tento svět.
ALE VY !! VY SAMI JEJ TAKOVÝ TVOŘÍTE.
ALE VY !! VY SAMI JEJ TAKOVÝ TVOŘÍTE.
A nyní pokračuji navázáním na předchozí článek pod názvem „Muži odmítají vstoupit do armády“,
který jsem zakončila a v této chvíli zároveň otevírám otázkou:
„Čtenář může namítnout poznámku a oprávněnou, pokud by došlo k situaci, kdy bude kupříkladu Slovensko napadeno, budou oni muži odmítat bojovat, nebo pomohou bránit svůj stát?“ K tomu se dostanu.
Ovšem odpověď je složitější, než se zdá. Tito muži „ukázali“, jako první ostatním, že existuje i jiná cesta k nastolení Míru. NEBOJOVAT. Ovšem v tomto případě se objevuje jisté ale. Oni byli první, kdož složili zbraně a další krok je nyní na ostatních lidech. Tedy, budou-li se k tomuto rozhodnutí přidávat ostatní, po skupinkách, skupinách, které energií svého odhodlání motivují další, a další se budou přidávat. >
Tento proces funguje na principu zvyšování vibrací. A sile této energie. Pokud něco odmítne jednotlivec, energie má nízkou formu. Pokud se k němu přidá další, tato energie se nepatrně zvýší. Dva jsou více, než jeden, a tak se energie odhodlání automaticky zdvojnásobí. Z jednotlivce je deset, poté sto, několik tisíc, jako v situaci slovenských mužů. Později několik desítek, set tisíc…. Milon, deset milionů…. A tak tento proces pokračuje, jelikož čím více lidí se bude přidávat, tím silnější energie > a její síla tak k sobě přitahuje další. Jako magnet. Jako svíčky, které se vzájemně zapalují, jedna od druhé …
TOTO JE ZÁKLADNÍ KÁMEN KE STVOŘENÍ VZORCE K VYTVOŘENÍ JEDNOTY
Protože v Jednotě je síla !!!!!!
Můj článek pochopitelně pokračuje a dále podrobně vysvětluje tento výše zmíněný základní princip, který se rozvíjí, jako okvětní plátky růže, a jeden po druhém otevírá obzory čtenáře. Vytvoření Jednoty lze krásně vyjádřit i matematickým vzorcem.
Vy si jej však dnes nepřečtete, jelikož vzhledem k výše zmíněnému shledávám,
že JE na Vás v současné chvíli toto téma příliš složité.
A především. NEJSTE PŘIPRAVENI JEJ UCHOPIT A PŘIJMOUT.
Takže, prozatím krásný den !!! Leoni

§ Prvotní autorství článku Živá Voda Lena §
Tento článek je opravdu k zamyšlení.
Já tyto stránky navštěvuji už dosti dlouho a jsou pro mne velikým přínosem. Každý článek je originální a vždy mi pomůže na mé cestě, po které se snažím svobodně jít. Nemusím se vším souhlasit a pokud mi něco není jasné, zeptám se. Co mi opravdu není jasné je to, že zde lidé nereagují a nebo když ano, je těchto lidiček velice málo.Ale zase na druhou stranu jsou to lidičky, kteří jdou za stejným cílem jako Lena nebo já.
A já si myslím, že už jsem to pochopila. Před pár týdny jsem navštívila pár webů a studovala jsem články a také hodnocení pod nimi a diskuse. Za sebe můžu říct, že již nemám potřebu zkoumat dále a podle toho, co jsem si přečetla, je mi vše jasné. Pokud mají lidé přemýšlet o složitějších věcech a mají vyjádřit svůj názor, tak to nedokáží. Diskutovat o ,, hloupostech" to budou do nekonečna a vůbec jim nevadí, že se nic nedozvědí a marní svůj čas.
Zastávám názor, že byť jen jeden človíček projeví zájem, popřemýšlí a předá to zase aspoň jedné osůbce dále, je to úspěch. A v dnešní době veliký.
Já jen věřím, že tyto stránky budou fungovat dále a opravdu se s úctou skláním nad člověkem, jako je Lena. Za sebe napíšu,, DĚKUJI VÁM ZA VŠE, CO PRO NÁS DĚLÁTE A PROSÍM-DĚLEJTE TO DÁL!"
Milá paní Jaroslavo.
Musím Vám opravdu upřímně poděkovat za tento otevřený názor. A velmi si toho vážím.
Víte, já mám navzdory všemu v podstatě velké štěstí. Vím Kdo jsem a proč. A to o sobě nemůže říci každý.
Souhlasím s Vámi, mnozí "lidé" pouze vypouští plky do prázdna, a tak se točí v kruhu vlastní "nevědomosti", protože skutečný svět vypadá jinak, oni se na něj však dívají skrze tmavé brýle. A někdy se také bojí si je sundat, protože si myslí, že tolik světla by neunesli. Chodit s brýlemi na očích je tedy pro ně jednodušší, jelikož pravda je "děsí", proto raději budou žít ve lži.
Mé články nutí čtenáře přemýšlet, a to je pro ně často "problémem".
Sklánět se před někým není nutné :). Svým způsobem jsme si všichni rovni.
Ještě jednou děkuji a přeji krásné dny nadcházející i budoucí.
Milá Leonie, jsem zde dnes poprvé a vaše stránky mě zaujaly. Přečetla jsem už mnoho webů a blogů, takže určitě mohu srovnávat, i když zde jsem si přečetla prozatím jen dva vaše články, ale budu pokračovat. Velmi se mi líbil váš rozbor mého oblíbeného filmu Náš domov. Trefné, správné. Dávám si váš blog do svých oblíbených. Příště napíšu víc. Děkuji.
I já děkuji a přeji krásný den.