– Proroctví: Planeta Země praskne

Po určité záměrné odmlce v této oblasti jsem opět zde s novou zprávou o dění na naší planetě Zemi. V loňském, ale i letošním roce jsem Vám zmiňovala několik osobních varování zakončených výkřičníkem, kde jsem se dotkla aktuálního tématu změn v rozložení půdního a vodního systému.
Je třeba vzít v potaz, že Země je živým organismem, ve kterém se stejně, jako uvnitř i na povrchu našeho těla, dějí stálé cyklické změny. Dochází k neustálému vyvažování zemského pole, kdy je v takovýchto případech nutno někde něco posunout, někde ubrat, jinde přidat. Jelikož, jak jsem již nesčetně krát říkala a stále tuto pravdu opakuji, základním Zákonem Vesmíru je zachování rovnováhy. Tento Zákon je nepsán, je však vtisknut do paměťové energie všeho, co nás obklopuje a je mým vlastním poznatkem, (jež se mne, Vás, všeho, uvnitř i vně neustále dotýká, jako živoucí, nikdy a nikde nekončící pramen), který prostřednictvím mých stránek prezentuji ostatním.

Vzhledem k okolnostem a situaci současného dění ve světě, které jistě méně či více sledujete, nelze změny, které jsou velmi nápadné přehlédnout a hrát mrtvé brouky. Lhostejnost nikdy nebyla a není na místě. Není totiž přirozená.
Divoké bouře, záplavy, nebo naopak sucho, zemětřesení apd. zde byly vzhledem k výše zmíněným řádkům „vždy“, ovšem v současnosti jsou sledovatelné podstatně markantněji a ve větší míře i síle. Dá se říci, že Země má horečku, je nemocná, jelikož „člověk“ svým jednáním ničí její přirozenou rovnováhu. „Člověk“ je tudíž organismem Zemí brán jako obtěžující a nežádoucí faktor, > stejně jako viry v těle člověka, nebo zvířete. Jeho tělo se v takovémto případě postaví do obranné pozice a vysokými teplotami jej zničí a odstraní. Něco obdobného nyní probíhá na naší planetě, živitelce, která je našim domovem. Různé bouře, divoké smrště apd. lze tedy v jistém smyslu brát stejně, jako horečku v organismu člověka.
A co tím chci říci: Jeví se, že v následnosti na toto veškeré dění, divoké „bouření“, na několika místech naší planety způsobilo praskliny, trhliny v zemi. Některé jsou menšího rázu, jiné dosti hluboké a sahají směrem k jádru planety, čili lze říci, že jdou do hloubky. Některé zatím nejsou zaznamenatelné, neboť jsou jemného charakteru, ovšem jsou zde. Jak dlouho bude trvat, než se projeví? Země je totiž neustále v pohybu.
Lze tedy očekávat, že buďto na jednom, nebo více místech naší planety díky těmto trhlinkám vzniknou rány, které se otevřou. Nyní zde hovořím jazykem proroka. V překladu tedy řeknu, že Země může prasknout a vytvoří se tak hluboké „díry“. Rozdělí se světadíly, některé jejich části mohou zcela zaniknout a nelze vyloučit, že se objeví nové. Země praskne. „Něco“ se propadne.
Takto jsou vnímány současné energie.
Pro dnešek se s Vámi loučím a doporučuji, projděte si sekci Nových energií Země v mém podání.
Živá Voda Vám totiž nabízí a na své dlani předkládá otevřené srdce a Opravdový, skutečný svět.
S úctou k životu Leonia
Další články sekce Nové energie Země > ♫♪♫
§ Prvotní autorství článku Živá Voda Lena §
.

2 comments

  1. Ano, vnímám to také tak, jak píšete.
    Jak se mnohdy uvádí ,, ČLOVĚK JE VELIKÝ OMYL PŘÍRODY " ! A on se nijak nesnaží tento výrok napravit, spíše naopak. Ničí vše kolem sebe. Počínaje úrodnou půdou, dále všichni víme, co se děje s krásnými lesy a pod hladinou moře také. Vzduch je stále horší a horší. Tak bych mohla pokračovat dále. Potom se nesmíme divit, že se Matka Země zlobí a dává nám to zatím mírně !!!! znát. Teď bude jen na lidech, zda to pochopí a začnou se sebou něco dělat. Každý musí začít nejdříve u sebe a potom už bude vědět co dělat, aby Matce Zemi pomáhal a ne jen ničil.
    Jsem ráda, že já mezi tyto lidi nepatřím.A také jsem ráda za každého človíčka, kterého potkám a vím, že on také dokáže pomoci a napravuje to, co jiní zničili. Je to někdy velice těžké, ale každý dobrý počin přináší radost.
    Ještě takový dovětek. Je to můj názor, ale myslím si, že u lidí se vytrácí cit. Cit pro krásné, cit pro věci a okolí, které je obklopují. Vše berou tak nějak konzumně a nehledí na následky.

  2. Znění druhé věty, kterou v komentáří prezentujete slyšívám celkem často. Ovšem – je opravdu možno brát vážně řečené, že člověk je omyl přírody? Já jsem také Člověk, Vy také a znám dost lidiček, kteří Ví, jak se chovat ke svému okolí dle přirozenosti, tedy s úctou atd. My omyly rozhodně nejsme. 🙂

    Vaše poslední věty mi mluví z duše, ano také si všímám. A proto ukazujme ostatním skutečnou krásu …, tak, aby si ji všimli …

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *