Včera jsem ve vodách mých stránek trošku listovala a přitom náhodně natrefila na komentář od čtenářky, která tam pro mne napsala hezkou báseń. Krátkou, milou a zahřála mne u ♥. V tom okamžiku jsem se okamžitě rozhodla, že ji umístím do rubriky vašich příspěvků. Rozhodně by byla škoda ponechat ji „jen“ mezi komenty pod článkem. Mám ji tedy zde a ráda se k ní budu vracet. Opravdu pro mne hodně znamená. Že lidé umí ocenit to, jak rozdávám paprsky ze svého srdce. Je to „práce“ velmi náročná, ale i lehká, jako letní vánek. Každá mince má dvě strany …ŽIVÁ VODA MODROU BARVU MÁ
A V ČLÁNCÍCH SE NA NÁS LENA USMÍVÁ
NAJDEME V NICH MOUDROST, VTIP I KRÁSU
A NĚKDY PŘI ČTENÍ NEVYCHÁZÍME Z ÚŽASU
TOLIK ČASU A LÁSKY NÁM LENA DÁVÁ
MOŽNÁ, ŽE JEJÍ SRDCE NĚKDY STRÁDÁ
ALE V ČLÁNCÍCH CÍTÍME TU VĚTU
KDYŽ ŘÍKÁ
“ LIDIČKY – MÁM VÁS TOLIK RÁDA „
Paní Jaroslavo, děkuji.

Další doporučené příspěvky > ♫♪♫
Photo by Judas Berra
.
Milá Leno také Vám děkuji a jsem ráda, že Vám báseň udělala radost.
Vím, že to nemáte jednoduché a dáváte celé své srdce do svých stránek. Každý článek máte krásně a do detailů vypracovaný a já se vždy těším, až si přečtu další a další.
Přeji Vám mnoho dalších inspirací a vím, že mnoho lidiček cítí to, co já, i když zatím moc nekomentují. Hlavně že tu jsou s Vámi.
Děkuji že tu jste za sebe i za ně!!!!
Ano, vždy mi udělá radost, když někdo umí ocenit poctivou práci.
V tomto světě zdegenerovaných nelidí existují i výjímky. Díky za ně. Díky ještě jednou paní Jaroslavo …