– Čtenářům Živé Vody pro hezčí den

Pro dnešní den jsem vybrala něco hezkého. Obdržela jsem od čtenářky a nemohu si tuto věcičku nechat pro sebe. Jistě mi dáte za pravdu, že v níže uvedeném případě je to naprosto nemožné. Jde o něco milého, a pokud máte dobrou náladu, pak Vám ji ještě zlepší. Pokud jste smutní, pak neodoláte úsměvu. Není od věci umístit si na nějakou dobu do obrazovky Pc, v pracovně na stůl, či kdekoli, kam vaše ctěné oko dohlédne :). Takže? Hezký den !
Kuk

.

5 comments

  1. Malého prcka jsem si dala na celou plochu PC. Pokaždé, když si sednu k PC a vidím tu krásnou tvářičku, tak mi to vyloudí úsměv na tváři. Není to krása ? Tak mám práci zpříjemněnou a už jsem se přistihla, že se u ní usmívám :-)))

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *