Pro dnešní den jsem vybrala něco hezkého. Obdržela jsem od čtenářky a nemohu si tuto věcičku nechat pro sebe. Jistě mi dáte za pravdu, že v níže uvedeném případě je to naprosto nemožné. Jde o něco milého, a pokud máte dobrou náladu, pak Vám ji ještě zlepší. Pokud jste smutní, pak neodoláte úsměvu. Není od věci umístit si na nějakou dobu do obrazovky Pc, v pracovně na stůl, či kdekoli, kam vaše ctěné oko dohlédne :). Takže? Hezký den !Kuk

.
I kdybych se na tohoto malého človíčka dívala celý den, nemohla bych se nabažit toho pohledu.:-)))
Tak krásně vypadá:-)))
Ten prcek je "za" milión pusinek! A má krásnou auru … 🙂
Malého prcka jsem si dala na celou plochu PC. Pokaždé, když si sednu k PC a vidím tu krásnou tvářičku, tak mi to vyloudí úsměv na tváři. Není to krása ? Tak mám práci zpříjemněnou a už jsem se přistihla, že se u ní usmívám :-)))
Úsměv toho prcka je kouzelný. I na tom invalidnínm vozíku je mi hnešd veseleji.
[4]: Od toho je zde —
Hezký den, s úsměvem.