Již nějakou dobu pozoruji jakési prázdné energetické struktury na určitých místech naší republiky. Respektive tam kde cestuji, či pobývám, tudíž mám možnost „vidět“ je a vnímat. Nevylučuji však, že se mohou rozprostírat po celé republice, nebo i v rámci celé planety. Každopádně se konkrétněji zaměřím na skutečnost a budu referovat stav energie míst, kde se nacházím nejčastěji.Jak jsem zmínila, onu „prázdnotu“ sleduji již nějakou dobu, ovšem markantnější výskyt zaznamenávám od léta tohoto roku. V nedávných dnech se toto energetické prázdno rozprostřelo ještě více. Vychází z nitra země a prostupuje na povrch do značné výšky.
Tento stav započal pouze v určitých bodech, od sebe poměrně vzdálených, ovšem k dnešnímu dni se jejich počet zvětšuje a dochází k jakémusi roztahování, rozpínání hranic tohoto prostoru. Vše se jeví, že časem dojde k situaci, kdy se tato místa zvětší natolik, že pohltí celou část ve které se nachází.
Nákres vzhledu energie Země, pro zájemce, jež je „nevidí“ >
vlevo je energie živá, tedy světlo, vpravo energie „prázdna“, má nádech jakési „mlhy“

Zde stručný nákres rozprostírání této „prázdné energie“.
Proč název prázdná energie? Jelikož neobsahuje žádný náboj-život.
——







Co nám tato akce přinese do budoucna ponechám času. Pokud někoho jímají obavy, že může jít o projev něčeho špatného, já v tomto případě prozatím zůstávám v klidu. Pokud dojde k tomu, že se tato prázdná místa bez náboje skutečně rozprostřou po značné části naší republiky, nebo v rámci velké části planety, pak si počkám, co bude dál. A pokud budu mít v tomto případě nové odpovědi, budu je samozřejmě referovat pro ostatní, ať se o tom dozví co nejvíce lidí.
Proč jste tedy v poslední době více unaveni?
Ona místa mají souvislost se zvýšenou únavností lidí, která v poslední době zaznamenávám. Kupříkladu včera, tedy 3.12. bylo mnoho lidí tak unaveno, že měli v očích velký otazník, který v překladu říkal „Co se to děje?“ Telefonovala jsem se známou, která bydlí na opačném konci republiky a sdělila mi, že nejen ona, ale i kolegyně v práci atd. si stěžují na značné snížení výkonnosti.
Pochopitelně proces energetického čištění planety má také vliv a jelikož my tuto obýváme, její řekněme „magneticko-enegetické“ pole a jeho změny se nás přímo dotýkají na energetické rovině. Nebojte se, tento proces nebude trvat věčně. Co má začátek, má i konec.
Co dělat při úbytku energie
Cvičit kupř. ► Pozdrav Slunci ◄, vyhýbat se nešťastným, nebo agresivním lidem, pouštět příjemnou relax hudbu, veselé filmy, dělat věci, které Vás baví a přinášejí povznášející pocit. Konzumovat více živé stravy + ovocné, zeleninové šťávy… Ale také více odpočívat, pokud možno, odpočinek je nyní opravdu důležitý! Tělo si vždy řekne, co potřebuje, a pokud půjdete proti jeho přirozenosti, dříve či později Vám vaše zacházení splatí i s úroky. viz ► zde ◄
Pokud dojde k nějakým změnám, jež se týkají tématu prázdných energií, pak Vás pochopitelně budu informovat.
Jak probíhá energetická očista člověka > ♪♫♪
Doporučeno > ♪♫♪
§ Prvotní autorství článku Živá Voda Lena §
… je to "normální stav" proměny energií… Einstein viděl, že když změníme čas /rotaci/, změní se i prostor. Pak starý svět "bude prázdný", nový se plní /je již naplněn Světlem. Při rozdělení duší /podle jejich vyzařování – magnetismu/ se každý ocitne tam kam patří a tam bude pokračovat ve své evoluci. Planeta Země . Modrá je centrem spojených vesmírů pro další Evoluci člověka vesmírného…
Ano, prožívám něco obdobného a začalo to asi v polovině roku.
Při našich túrách je to až očividné, jak se proměňují energie. Příroda to dává najevo a nyní bude záležet na nás, jak si s tím poradíme. Navíc cítím , že k nám promlouvá Matka Země, ale někteří lidé ji neslyší! Proto nastane ROZDĚLENÍ LIDÍ! Ti, co budou silní, přežijí. Ti druzí?!!!….
Lidé se odklonili od Přírody a to je největší chyba!!!!
[2]: Ano, Matka Země k nám promlouvá stále, tak jako vše a každý hovoří svým jazykem a má své vibrace.
To, co se děje nyní vnímám, jako něco úžasného, jsem opět dále a výše, než minulý týden a dnes je energie "prázdna" ještě více vnímatelná. Vzdaluji se a je to velice zvláštní pocit, který jsem nikdy nezažila tak markantním způsobem.
A již dnes mohu říci. Nastává změna, ikdyž se tak děje již několik let, ale pomalu, nyní však opravdu vzniká VELKÁ ZMĚNA.
Jaruško, věřte, určití lidé (i vlády) si již uvědomili/y, že je třeba Zemi uzdravit a nyní pracují proti proudu. Mám ohledně této události čisté informace. Musí však dojít ke zvýšení rychlosti. To již ale trochu předbíhám … ♥
[1]: "Duhová Srdce" – a odkud prosím máte tyto informace? Vyčteno, váš názor, jiná varianta … ?
Co se týče rozdělení duší dle jejich vyzrálosti >(můj soukromý název, dle mého vnímání), nebylo by od věci vše přerozdělit, jelikož zde na Zemi, ve hmotě je obrovský chaos. A to právě z onoho zmiňovaného důvodu. Žijeme zde všichni společně, mezi sebou, ovšem duše lidí jsou na různých vývojových stupních vyzrálostí – od primitivů po génie(těch je však velice málo). A právě oni géniové, kteří mají jistá napojení na vyšší sféry se zde, mezi ostatními, řekněme dušemi na nižším stupni vývoje, cítí jako cizinci. Mohou světu předat mnohé, ovšem bývají často nepochopeni, což v jejich nitru vyvolává pocit marnosti. A problém je také v tom, že "musí" často s oněmi "nižšími" spolupracovat.
A vzhledem k tomu, že (alespoň dle mých zkušeností) má téměř každý problém více řešení, nabízí se zde i jiná varianta. A tou je SJEDNOCENÍ MYŠLENÍ LIDSTVA, tudíž ti, jež jsou na nižším stupni vývoje se probudí a mnohému porozumí. Pak budeme všichni spolupracovat. Pokud budu hovořit jazykem proroka, pak bych řekla, že I SLEPÍ PROHLÉDNOU.
Čili i toto je reálná varianta.
Děkuji za odpověď
Leno,
moc ti děkuji za milý komentář, který jsi zanechala na Srdci blogu u Rozhovoru se mnou. Tvé poznatky jsou zajímavé a řekla bych, že trošku, ale jen malinko i věštecké. Byla jem zvědavá jaký máš blog a musím uznat že mě nezklamal. Je vskutku zajímavý! 🙂
[5]: Já děkuji za upřímný názor milá "Sugr" a garantuji, že na Tvé stránky opět ráda zavítám, těš se na můj vpád do Tvých teritoriálních blogových vod :). Básně mám ráda, sama píši, ovšem nyní mi nezbývá mnoho času.
Mám zde i čtenářku, která také píše pěkné básně, některé jsem zde i zvěřejnila …
PS: nevím proč, ale jímá mne pocit, že jsi někdy trošku smutná … 😉
Pěkný večer 🙂