Nastal čas dát Zemi Novou energii Lásky. Země nám již dala dost. Je čas vracet. Já tímto posílám následující tóny naší Matce, které si vážím, je mou součástí stejně tak, jako je ona součástí mne. Jsme Jedním.Posílám jí pohlazení přímo z energie mého Srdce, které je v Míru a jiskří barvou červánků. Učiňte totéž. V předešlé větě jsem chtěla použít slůvko prosím… … nebudu Vás prosit. Vše je již jinak. Není to potřeba. Vy sami to musíte chtít, cítit, ze srdce. Hudbu jsem zvolila pečlivě, „otevře“ ve Vás srdeční čakru a naladí na správnou pocitovou vlnu.
Užívejte si něžné vibrace tónů a přitom pošlete myšlenku své Matce. Ona to ucítí, je živým organismem. A pokud bude vaše srdce dostatečně otevřené, ucítíte zpětný odraz reakce, jak Vám Země vaši energii vrací tím, že vyšle energii v podobě „teplé vlny“ zpět k Vám. Ona je, navzdory svému vyčerpání velmi silná. VĚŘTE MI.
Miluji svou Zemi.
Je silná.
Stejně, jako Já.
Stejně, jako někteří z Vás.
Píseň mé duše > ♪♫♪
Krásné tony jste Leno zvolila.
Vím, jak je to nyní důležité, aby naše Matka Země pocítila, že ji milujeme. Je opravdu velice vysílená a přesto statečná a silná. Stále znovu a znovu rozkvétá pro nás. A Já si toho nesmírně vážím.
Děkuji, tóny hudby volím exaktně na míru konkrétní situaci tak, aby v posluchačích otevřela přesně to, co má.
Opravdu nadešel čas VRACET. Energie jsou pro toto konání příznivé.
Děkuji za názor, pěkný den.
Včera jsem v tom krásném rozpoložení opoměla napsat, že vidím i symboliku v čase, kdy byl tento článek vložen na Vaše stránky. 4:44…je to náhoda?
Jj, pod tímto konkrétním časem vkládám články od pauzy, která proběhla na podzim loňského roku a celkem často. O náhodu nejde… 😉
Ale jste "dobrá", že jste si všimla. Na čas vkládání se každý nedívá..