Vážení a milí čtenáří, návštěvníci mých stránek. Nastal čas, abych opět pozvedla číši života a vnesla do vašeho i mého světa další proud Nového Světla, které ještě více rozzáří naše srdce radostí a Láskou.Jelikož ze života vím, že příjemné prožitky nás, naše vibrace pozvedávají a léčí, otevírám tímto Novou rubriku DOBRÝCH ZPRÁV. Tohoto tématu není nikdy dost. Porozhlédla jsem se v internetových vodách a zjistila, že sdělení s příjemnou tématikou je poskrovnu, což je rozhodně škoda. Zaplňuji tedy tuto chybějící část a doplním takto mozaiku veličinou, která zde chybí.
DŮLEŽITÉ: Nová sdělení a články, fotografie v této sekci budou aktualizována každý den, máte se tedy stále na co těšit. Já se těším velmi na pocit, kdy budu při psaní čerpat příjemnou atmosféru sděleného a na to, jak každá dobrá zpráva potěší Vás.
V horním boxu stránek kliknete na nepřehlédnutelnou žlutou ikonu a každý den zde na Vás bude čekat nové sdělení, co se kde událo pěkného, milého, příjemného, záslužného, nejen u nás, ale v rámci celé naší krásné planety. Pokud bych zcela náhodou dostala „rýmičku“, či z důvodu časového nebylo možno vložit článek, pak jako bonus se budu snažit vložit zprávy dvě.
Srdíčko: Pokud máte dobré srdíčko a chcete se podělit se mnou a ostatními s dobrou zprávou, na délce nezáleží, či milou fotografií, obrázkem, pak neváhejte a kontaktujte mne. Uděláte radost nejen mi, ale především ostatním.
Co se týče ostatního obsahu stránek, zůstává nezměněn. Nadále budu psát o tématech, jež jsou souladná s mým Já směrem k Vám, ale také o tom, co se mi nelíbí a je třeba vylepšit a změnit ♥ .
Jsem si jista, že tímto se stránky Živá Voda Lena pro Vás stanou ještě příjemnějším místem, na které se budete rádi vracet a čerpat zde inspiraci nejen na rovině fyzické, rozumové, duchovní, ale díky rozšířené kategorii tzv. srdíčkové i potěchu a pohlazení duševní.
První příspěvek v Dobrých zprávách se na Vás těší již zítra !!
A mám pro Vás vzkaz z vyšších sfér, který ke mne právě dorazil:
„Andělé nastupují v době největší temnoty, aby do ní vnesli Světlo.“

Tak to je opravdu krásný bonus pro nás a já se už velice těším .-)
Je to potřeba ! …