– Snatam Kaur > Jsme Jeden – Mul Mantra

Velmi příjemná a jemná skladba, jejíž tóny v tomto hrubém světě působí, jako hotový balzám na duši. Další jedinečný kousek do sbírky pro harmonizaci buněk. U mne již v prvních dvou vteřinách došlo k maximálnímu uvolnění těla a roztančily se mi buňky. Přeji VŠEM, aby se při poslechu dostavil tentýž pocit. Úžasné. Děkuji Snatam Kaur.

Obsah některých obrázků se nemusí slučovat s cítěním autorky stránek.

4 comments

  1. Snatar Kaur poslouchám ráda a často, nevím, zda se mi roztančí buňky, ale já se vždy dám do tance, ikdyž sedím u počítače  a pracuji.
    Děkuji

  2. Naše tělo, se skládá z buněk, v podstatě tvoří jeho strukturu a jejich jádro obsahuje vodný roztok. Voda je "inteligentní" substancí (má vědomí, vnímavost), která reaguje na vibrace zvuku. Čím více je zvuk harmonický, tím příjemnější je pro buňky (vodu v buňkách). Voda si ve své původní struktuře nese kód, řekněme něco jako původní DNA Božství, tedy harmonie. Čím harmoničtější hudba, tím lépe tedy na ni buňka-voda v ní reaguje. Harmonie uvolňuje. V této následnosti dochází k uvolnění celého těla, které je z buněk složeno. A v souladu se zvukem také voda v buňkách, tedy buňka začne vibrovat. Vzhledem k vysokému počtu buňek dochází k pohybu celého těla. Říkáme tomu tanec. Čili zde u mne vzniklo slovo tančení buněk. 🙂 Proto jej používám.

    Viděla jsem tančit i některé neslyšící osoby. Neslyšícím se otevírá jiné vnímání, nemáme pouze pět základních smyslů. Každopádně funkční sluchový orgán-ucho je jedním ze základních přenašečů vibrací zvuku, na které buňky okamžitě reagují.

    Pěkný den

  3. Krásně jemná skladba, která je příjemná nejen pro uši, ale i pro celé tělo. Buňky se mi opravdu příjemně rozvibrovaly a cítím se úplně skvěle.
    Děkuji, velice milé pro dnešní sluníčkový den .-)

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *