– Skandál Miss Helsinki – vítězka černošská imigrantka, Klíč k Míru otevírá Bránu

Dobrý den všem. Jak jsem nedávno psala, volby Miss jsou minulostí. Jejich průběh nezapadá do konceptu skutečného světa. Dnes přidám zajímavý střípek, který tuto mozaiku hezky doplní.
Na dveře e-mailové pošty mi zaťukala zpráva obsahující odkaz na článek, ve kterém se probírá skandální vítězství, kde dle názoru mnohých trofej ukořistila nehezká žena černošského původu, která má navíc být uprchlicí a k vítězství se dostala zákulisními manipulacemi poroty ve spolupráci s neziskovými organizacemi. Černá dáma se setkala s mnoha negativními reakcemi lidí, kteří neurvalým způsobem hodnotí její vzhled.
Mám k tomu co říci. A po svém.
V prvé řadě, co se týče krásy – ano, některé ženy mohou být na první pohled „krásnější“, než jiné. Ovšem, co je skutečná krása… Kdo má právo ji hodnotit? Adeptky, jsou „krásné“ na první ťuk, ovšem krása má mnoho podob. Mnohdy jsou snad pěkné na pohled, ovšem krása člověka u některých vybraných značně zaostává. Přesvědčíte se v průběhu přiloženého videa. K čemu pěkná slupka, když je jádro shnilé a nepoužitelné. K čemu? K mávání do objektivů kamer a umělému pochichtávání? Ale prosím Vás.
Máte možnost posoudit krásu černošské vítězky. Pravděpodobně si okamžitě řeknete, že to skutečně není ono. Prvenství by jste rozhodně věnovali jiné. Pro porozumění průběhu videa ani není nutno znát jazyk. Poté budeme pokračovat.

Zde se pod pokličkou nabízí zmíněná manipulace. Vítězku, která se prezentuje jménem Sephora do soutěže měla přihlásit nezisková organizace KIOS. Ta bojuje za práva žen ve Finsku a ve spojenectví s finským ministerstvem kultury za pomocí tlumočníka se Sephora „probojovala“ všemi koly soutěže až do finále, kde porazila i klasické finské adeptky.
Pro mnohé se jedná o velký skandál. Dotyčná je častována nevybíravými výrazy, má být nazývána „tlamou“. I u nás v Čr. Víte, co se týče manipulací, v naší domovině by se v zákulisí soutěží Miss možná našly také, co myslíte. Kolikrát na povrch prostupovaly informace, že titul vícemiss, či vítězství získala slečna, která měla mít konexe na vyšších postech/kupříkladu rodiče sponzoři apd. Je-li tomu tak, či ne… Názor v tomto ohledu nechť si utvoří každý sám.
Manipulace se dějí téměř všude, alespoň zatím (smutné). Čili je možné, že ani soutěžím Miss se v některých případech nevyhnou.
Udělejme si malý souhrn:
► Dáma s tmavou pletí v této soutěži měla svůj daný úkol-za něco bojuje. Nebo je pouze nástrojem boje. Na jedné straně si můžeme říci, že se hodně ponížila. Je tvrzeno, že má 19 let, ovšem zdá se, že tento věk může být vyšší. Forma, jakou se dostala na stupeň vítězství nebyla zrovna nejšťastnější. Sponzoři akce po vyhlášení jejího trumfu údajně odešli a část hostů z řad publika se mělo dožadovat vysvětlení. Státní televize, která měla vysílat přímý přenos z akce, kde se konala večeře vítězky se sponzory, měla přenos zrušit a druhý den odvysílat pouze sestřih.
► Sephora ovšem takovouto reakci mohla očekávat, nebo do soutěže šla s tím, že něco obdobného přijde. Proto se dá říci, že na jedné straně musela mít velkou odvahu. Podstoupit vše od počátku do konce, s vědomím nevybíravých reakcí ostatních. Nebo snad do soutěže vstoupila s tím, že vše bude v pořádku…. (?)
► Přestože jsem průběh soutěže neviděla, leccos se dá vyčíst mezi řádky. Domnívám se, že celková akce byla podána velmi špatným způsobem a na vině je selhání lidského faktoru.
► Co se týče fyzické krásy dotyčné, buďme realisté. Sephora „asi“ není nejkrásnější ze všech adeptek. Ovšem nazývat ji šeredou, tlamou apd., jak jsem si pročetla v různých komentářích, je výrazem lidské degenerace. Na každé ženě se dá nalézt něco krásného. A pokud ne krásného, tak hezkého. Na každé!! Neexistuje ošklivá žena, existují pouze lidé, kteří se neumějí dívat, jsou na to příliš povrchní a líní.
Závěrem:
Tento „skandál“, který trhá útroby sociálních sítí nevybíravými komentáři je jakousi poslední tečkou za volbami Miss v rámci celého světa. Došlo zde k završení poslední hromádky, která se nyní zakryla pískem. Mohu Vám říci, že k tomu, co se v Miss Helsinki stalo z hlediska „osudu“ mělo dojít. Je to tak v pořádku. Díky informační linii, která se táhne všude kolem nás a skrze kterou se formou myšlenky lze dostat do informačního prostoru na jiné části naší planety, v překladu lze si „částečně přečíst“, co se děje jinde, mohu uvést, že co se týče Afriky, něco se v tomto ohledu děje. Je to „ukryto“ pod povrchem. Mnohé události sice sledujeme, vidíme.. Domnívám se však, že o Africe ještě v nějakých zajímavých souvislostech uslyšíme.
A paní Maláčová, bývalá ředitelka České Miss? „Zřejmě“ udělala dobře, když „prodala“…
V roce 2013 jsem zde podala první Klíč k nastolení Míru, který se týká propojení ras celého světa, jelikož v minulosti byly rozděleny a vznikla kvůli tomu rasová nenávist. Vše, co se nyní děje kolem Afriky má s tímto tématem určitou souvislost. Otevře se Brána?
Klíč k Míru číslo one > ♪♫♪
Tečka pro pobavení / ukázka ze známé filmové komedie

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *