Dnes s radostí přicházím se zprávičkou, která je pro nás všechny příznivého charakteru. Z části se jedná o další z vizi, které Vám zde předkládám, z části o dedukcí, kterou jsem odvodila a vypočítala z na sebe navazujících událostí, které se dějí v posledních letech, jak v rovině hmotné, tak v prostoru za hmotou v jiném, budoucím čase. Věnujte prosím také pozornost odkazům v článku, navedou Vás …

Je-li možno alespoň „částečně“, opakuji – částečně věřit nedávné minulosti, která je nám předkládána v různých spisech, v některých z dávnějších století jsme si užívali života podstatně kratší dobu, než je tomu dnes. Průměrný věk se pohyboval mezi 35-45ti lety, a to zejména díky nízké hygieně, málo výživné stravě, nedostatečné léčbě, ale svou roli zde hrály i jiné faktory. Mnozí z nás si jistě nedovedou představit, že by svou tělesnou schránku užívali takto krátkou dobu.
Co je však nepopíratelným faktem, v současnosti si také mnoho neužíváme. Tedy, ne v takové míře, jak vím, že bychom své tělo užívat měli. Pokud vezmeme v potaz, že průměrný věk těla člověka současnosti čítá na 80 let, z toho, jak léta pozoruji na druhých, již kolem 40 cátého roku začne u mnohých ochabovat, bolí klouby, páteř, srdíčko.., tělo se stává „těžkým“. S přibývajícími léty jeho pružnost a ovladatelnost klesá. Když vidím dědečky a babičky, ale i mladší osoby, jak se jim těžce chodí a jaké mají bolesti, jak je toto vše pro ně silně omezující, moc to „bolí“. Protože jejich trápení i bolest je v určitém ohledu i mé trápení. Mé já „bolest“ tohoto světa vnímá v jiné míře, než se „možná“ domníváte.
Dále, vím, že trápení těla není správné, nastavení tělesné hmoty současnosti je nějakým způsobem chybné. Dříve, v hodně hluboké minulosti, v dobách, kdy byl Člověk „stvořen“ takovéto obtíže neexistovaly. Tuto vzdálenou minulost si „pamatuji“. Vím, že tělo nám bylo dáno, aby sloužilo s plným nasazením, bez jakýchkoli omezení, a to až do jeho konce, kdy se my sami rozhodneme odejít. Ne tedy, jak je tomu dnes, kdy odcházíme nedobrovolně, v důsledku jeho silného a předčasného opotřebování. Během let vývoje této planety a člověka došlo k velkým změnám a člověk na mnohé zapomněl.
Vzhledem k tomu, že v proudu postupujícího času se oproti dávné minulosti ve funkci chodu těla mnohé změnilo k horšímu, je možno jmenovat několik základních důvodů tohoto jeho předčasného opotřebování, které platí pro současnost: Jeden může být brán, jako dokončování karmy, kdy se někdo narodí s tělesným handicapem, a tudíž se během svého života má „něčemu“ naučit. Druhý – v průběhu života se zdraví člověka zhorší, zde se již jedná o duchovní ►příčiny◄ ne-mocí. Pak jsou zde dědičné aspekty, kdy lidé přebírají chybné genové vzorce po svých předcích. Je také možno jmenovat aspekt, který lze brát, jako zkoušku úrovně člověka, toto téma však nastíním jindy.
Za mnohé tělesné problémy a nedostatky si lidstvo může i samo. Nesprávně vedeným životem, stresem, naprosto nevhodným životním prostředím, které je plné ►jedů◄, jež prostupují téměř celou planetou, nevhodnými stravovacími návyky, nedostatečným pohybem, nevhodně zpracovanými emocemi, mnozí také neznají tajemství funkce těla, které nemusí být tajemstvím, když je správně otevřeno, a mnoha jinými náležitostmi. Na této planetě není rovnováha a harmonie. Prezentovala bych to asi tak: Člověk zapomněl a stal se šíleným.
Výše zmíněné ale již za nějaký čas pozbude platnosti. Pomalými kroky se dostáváme ►zpět◄ a funkce těla, které byly užívány v dávné minulosti se obnovují. Máme se nač těšit!!! Důvodem jsou mimo jiné ►změny◄ energií, kdy se Země stává více ►světelnou◄ strukturou. V této následnosti se stavu struktury Země přizpůsobuje i tělo člověka. Struktura těla se mění způsobem, kdy se stává „lehčí“, prostupnější, energie jím tedy může lépe proudit, a proto v této následnosti pozbude bloků, které nyní brzdí jeho funkci. Vše se rozpustí. Naše tělíčka budou více ►světelná◄, má to co dělat s přechodem do vyšších dimenzních vibrací. Vše souvisí se vším. Vše je ►energie◄.
A proto také pozbudeme různá omezení a ne-moci, které brzdí náš přirozený vývoj, respektive přirozený chod těla, tak, jaký má skutečně být. V blízké budoucnosti již nebudeme trpět jeho omezeností, ale staneme se skutečnými TVŮRCI svého života. Nebudeme trpět, ale tvořit a žít ve větší radosti a harmonii. To je v určitém aspektu onen RÁJ NA ZEMI, po kterém ve skrytu duše všichni touží.
Berte to tak, že v současnosti a v dobách minulých století-tisíciletí naše planeta procházela územím, jehož kmitočty vysílaly na „temnotě“, která disponovala těžkými vibracemi. Postavení naší planety se nacházelo v určitém rozměru, kde vládla DUALITA. Dobré-špatné. Bílé-černé. Nyní se dostáváme do prostoru, v jehož vyzařování vládne větší HARMONIE.
Položte si otázku: Proč mám v poslední době takové nutkání čistit své tělo? Proč se stále více snažím pro sebe něco udělat, více cvičit, starat se o sebe?
> Nasloucháte potřebám svého organismu, který se proto, aby se mohl přizpůsobit Nové struktuře Země potřebuje zbavit všeho, co do něj nepatří. Zanesení, energetické bloky apd. Tím se stane lehčí, nabude tak souladu se strukturou Země, která je mimo jiné již energeticky „připravena“.
Až se tak stane, začne vibrovat na jiných, vyšších kmitočtech, kolem nás bude i jiná přitažlivost, a tím pádem budeme i pomaleji stárnout. To je velmi povzbuzující ne?!
V jakém časovém horizontu k tomuto dojde? Vše probíhá již nyní. Měníme současnost, abychom si připravili lepší budoucnost. Je těžké v energiích budoucnosti „přečíst“ přesné datum, jelikož změny tohoto typu probíhají ve vlnách. Ovšem – dnešní střední generace by se v tomto ohledu určitých změn menšího, ale rozeznatelného rázu mohla dočkat. Nevylučuji také, že za několik let, či spíše několik desítek let dojde k propojení kolektivního Vědomí. Toto je cílem!!! Tím pádem vznikne HARMONIE, a její energie vyvolá energetickou-světelnou „vlnu“, která všechny doposud probíhající změny urychlí takovým způsobem, že téměř okamžitě nastane JEDNOTA. Ve všech organismech se rozsvítí „Světlo“. Budeme zdrávi, spokojeni, v harmonii. A KONEČNĚ se budeme věnovat tomu, k čemu byl Člověk stvořen. Žít budeme déle, současné energie ukazují na 140 let, ovšem toto je přibližný „odhad“, nevylučuji i věk vyšší. A pokud bych měla nastínit ještě vzdálenější budoucnost – tělo budeme opouštět tehdy, kdy se sami rozhodneme. Bude se rodit méně dětí, než je tomu dnes. To již ovšem hodně předbíhám.
Pro dnešek se loučím s radostí v srdci nad budoucností. Současnost plná zvratů a ►bolesti◄ – války, hladovění, nenávist, faleš, touha po moci, poklonkování penězům, omezení těla, plytká komerce a další, je pro mne nepochopitelná a velmi tíživá.
Čeká „nás“ však ještě mnoho práce.
Krásné dny nadcházející i budoucí všem. Lena, váš průvodce.
