Dnes si představíme jednoduchý způsob, jak očistit organismus od toxinů, uvolnit tělo a spolu s těmito procesy očistit a zacelit auru od negativní energie.
Kolem nás se neustále pohybují lidé, a spolu s nimi na nás působí i jejich energetické vyzařování. Stále nalezneme osoby, které jsou negativní. Pokud je naše aura oslabena, citlivější reagujeme na negativní vlivy, které nás pak mohou ovlivňovat.
Projevy negativní energie v naší auře
Méně energie, pocity její ztráty
Depresivní stavy
Pocity strachu a paniky
Může docházet ke ztrátám sebevědomí, sebeúcty
Negativní přístup k životu
Mohou se objevit i zlé sny, sny o napadení.
V některých případech mohou nastat zdravotní problémy, jejichž příčinu je těžké určit.
Už jsem psala, že nevhodnou energii výborně absorbuje sůl. Pokud do každého rohu pokoje nasypete na tácek kilogram soli, hezky se Vám tím vyčistí prostor. Doba působení – dva dny. Poté sůl vyhoďte, v žádném případě takto znehodnocenou sůl nekonzumovat.
Koupel
Do vany naplněné vodou o příjemné teplotě vložíme 1.) 6 lžíc himalájské soli, 2.) výluh z bylinek, nebo esenciální oleje (levandule, šalvěj lékařská), je možno zapálit svíčky – plamen také jednak hezky pročistí a zprodyšní okolí, navíc zpříjemní atmosféru + libá relaxační hudba umocní celkový prožitek. Někdo při tomto relaxu říká věty typu „Voda očišťuje mé tělo i duši, má mysl je čistá, jsem uvolněn, vše špatné se vytrácí“. Pokud se ve vaně zcela uvolníte, dle mých zkušeností není třeba žádná další práce, jelikož vše se uvolní samo přirozenou cestou. Ovšem, pokud máte pocit, že tyto formulky potřebujete, je to vaše svobodná volba. Nezůstávejte ve vodě déle než 20 minut. Osušte se a jděte si lehnout. Budete spát, jako miminka. Tato procedura se má opakovat zhruba 2 krát měsíčně, ovšem je také vhodné řidit se dle svého pocitu.