– Vize: Vědci nyní zkoumají novou substanc mezi Vesmírem a Zemí

Z prostoru ke mně dorazila nová informace:
V současnosti se dějí určité aktivity mezi nebem a Zemí. Probíhají ve spolupráci mezi astronauty, kteří se v dané chvíli nacházejí ve Vesmíru na jedné z kosmických stanic a vědci, popřípadě osobami, jež se zabývají zkoumáním nového prvku. Navzájem si předávají informace. (nové info pochází z června tohoto roku, viz. níže)
Mělo by se jednat o zkoumání druhu energie, nové energie, světla, či substance, která má v nějakém ohledu „zachránit“ planetu, nebo jí napomoci.

► Silnou energii má slovo Vzduch – čili zde může jít o práci na procesu týkající se této oblasti. Jeví se také, že by mohlo jít o sestavování nového druhu čištění ovzduší, které zlepší dýchání, jak obyvatelům planety Země, tak jí samotné. Může jít i o ozónovou vrstvu, popřípadě záležitost, jež má souvislost s létáním. Každopádně, důležitý je zde prvek nacházející se v prostoru mezi planetou a Vesmírem, tedy ovzduší. „Vidím“ i nějaké solární panely.
► Dále je zde i slovo Voda – v této souvislosti se jeví, že by mohlo jít i o nový druh čištění vody, popřípadě je možno spojit prvek Voda a Vzduch v jeden celek.
► Dalším slovem je GEN – genetika, zkoumání ve věci gen kódu Země, lidstva, vody, ovzduší.
Silným slovem a indicií je OBNOVA.
Tedy obnova něčeho nefunkčního, či snaha o zlepšení zhoršené funkce systému. Je možná i spolupráce USA, Ruska a části Evropy, mocností.
V tomto roce, tedy datáží 2017, popřípadě 2018 má v oné záležitosti vystoupít na povrch výsledek tohoto „zkoumání“ mezi veřejnost prostřednictvím médií. Je zde možnost, kdy se časem ukáže, že sdělené výsledky nejsou úplné, zkoumání bude pokračovat.
Lena – vizionářka užívající svých darů ve prospěch lidstva a Země
Nové informace 23. 6. 2017 > Česká technologická družice vypuštěna do vesmíru – (data z následující zprávy se s mou vizí shodují v základních ohledech, může se tedy jednat o mé zachycení této informační energie z prostoru, může se však jednat i o jinou zprávu, kupř. ze světa). Každopádně ji zde vkládám:
V ranních hodinách byla na oběžnou dráhu Země dopravena nanodružice. Odstartovala z indického kosmodromu. Společně s ní bylo rovněž vypuštěno dalších 29 satelitů z dalších 14ti zemí.
Družice na palubě nese miniaturizovaný rentgenový dalekohled, kompozitní materiál pro stínění kosmické radiace a vědecký přístroj pro měření koncentrace kyslíku v atmosféře. Družice byla vyvinuta výzkumným leteckým ústavem ve spolupráci s cz universitami a firmami. Její životnost je odhadována na dva roky. Účast na misi přispívá k zapojení České republiky do mezinárodních kosmických aktivit. Probíhají první kontakty s pozemskou stanicí. Více > ♪♫♪, video > ♪♫♪

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *