– Lidé, jste čuňata

Následující fotografie zaslané čtenářkou, coby zvěčnění chování druhu Homo sapiens hovoří za vše.
Procházka v náruči lesa a podívejme se, jakýžto úlovek. Odpadu bylo 5 pytlů, + plný kbelík odhozených elektrických součásti a jako třešinka na dortu jedno pneu. Bravo.
Ptám se – „Jak dlouho ještě budou „lidé“ ničit přírodu a chovat se jako podivínský neandrtálec?“

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *