Do e-mailové pošty mi přilétly záhadné fotografie zaslané čtenářkou. Jedná se o výraz mračícího se stromu, respektive jeho jedné části, která má tvar srdce. Posuďte sami.

Když se čtenářka ke stromu přiblížila, vyfotografovala jej.
▼

Ovšem zdá se, že stromu se focení nelíbílo a hezky se „zamračil“.
Někdo by si mohl říci, že se jedná o dévu, tedy duši stromu …
▼


Je mi zcela jasné, že různí hledači záhad by si na těchto zajímavých fotografiích postavili „kariéru“, matením a konspiračními výmysly, jak bývá v této morálně rozbité společnosti zvykem. Zde jste však na stránkách, kde je svět v pořádku… Svou verzi a vysvětlení k fotografiím si tentokrát ponechám pro sebe. Rozluštění s radostí ponechám na Vás, a pro onen účel jsou níže, pod tímto příspěvkem otevřené komentáře. Vyjádřete se, jak tuto záhadu vidíte. Váš názor a úhel pohledu mne rozhodně zajímá. Děkuji a přeji hezký den