Tik tak, tik tak…

„Slyšíte“ tikání času? Naše Česká země se probouzí a otevírá stále více a více. Veřejné, a tudíž pravdivé písemné prohlášení dle načtených energií, jsem uvedla ve ►známost◄ v nedávné době.
A postupujeme dále. „Vidím“ další postup občanů, kteří mají srdce na správném místě a všech, kteří se probouzejí. Povstávají, zvedají se, bojují. Jsem taktéž v běhu všeho dění a pracuji stále, jako dříve!!! Respektive, mírně přitvrzuji, jelikož je to potřeba. Energie jsou stále vstřícnější a nám všem, každému, příznivě nakloněny. Pevně věřím, ne – doufám, slovo doufat má v této přítomnosti již slabou energii – v sílu Nových energií a v sílu Člověka, který zvítězí sám nad sebou a nad lží a nenávistí.
Mimochodem víte, jaká hudba mi nyní plyne do ucha z rádia? Michael Jackson – Earth song. Jde o píseň vítězství pro Zemi a Člověka, takto ji nyní vnímá mé srdce. Duše Michaela je „stále“ se mnou, i když mi to dává najevo minimálně. On Ví, že Vím. Zopakujte si prosím toto ►poselství◄, které jsem od něj pro Vás před časem přeložila.
Zda vše ohledně povstávání z popela půjde lehce? No to snad záleží na nás všech!!!! Na každém z nás/Vás. Co děláš pro rozkvět společnosti? Odpověz! Protože Ty tvoříš společnost, každý z nás. „Kdo netáhne za provaz, nevytáhne řepu, aby se mohl najíst.“ To je mé poselství. Rozumíš?
Je to naprosto jednoduché. Následujte hlas svého srdce. Chyťte se právě projíždějícího vlaku, nastupte do něj a pojeďte s námi. Již jsme v tom VŠICHNI.
A těm z Vás, kdož mi doposud napsali jakékoli poděkování chci vzkázat: Děkuji za vaše uznání!
Následující se týká především stálých čtenářů, kterých konkrétně, poznáte: Můj drahý čtenáři, kterýs doposud ode mne pouze bral, „myslíš“, že bys KONEČNĚ dokázal ocenit mou práci, kterou pro Tebe již léta dělám? Na těchto stránkách mám mimo jiné vloženo mnoho vlastních, funkčních návodů, poznatků a spoustu jiných témat pro Tvůj rozkvět a Tvé dobro, které nikde jinde nenajdeš. Stovky hodin práce, psychologie, překladů energií, poselství a spoustu dalšího zdarma. Možná patříš k osobám, jež platí za nesmysly, které někdo někde pouze okopíroval, aniž by tématu rozuměl, čili ani nevíš, je-li obsah pravdivý. Kopírátorů je většina, mám to ověřeno: Pak snad také umíš ťuknout na hodnocení pod článkem, co říkáš? A i kdybys neplatil, pak jsem si nevšimla, že umíš poděkovat alespoň tímto způsobem. Nejde mi o hodnocení, nýbrž o základ lidské slušnosti, a tím je poděkování. Zpětná vazba je přeci důležitá pro každého, obzvlášť pro někoho, kdo tvoří kvalitní náležitosti zdarma. Malá odměna za tolik práce, žádám mnoho? Kdyby mi na Vás nezáleželo, dělala bych totéž, co ostatní, nechala si platit za „nic“ a kašlala na Vás, myslela pouze na svůj osobní prospěch. Já jsem ovšem jiná. A co Ty? Je pro Tebe velký problém ukázat, že nejsi sobec, který pouze bere? Ťuknout prstem snad zvládneš, co myslíš!
Mám pocit, jakobych toto vše dělala zbůhdarma. Jakobych házela diamanty do vody, ve které se potopí a zahalí je nánosy bahna. Chodíte zde a čtete, berete informace. Ovšem – promiňte, toto jste přehnali. Je mi zle na duši z toho, že díky vaší lhostejnosti a suchému sobectví si připadám, jakoby na druhé straně nebyl snad ani člověk, ale „mrtvá“ existence. TAK SE UŽ KONEČNĚ PROBUĎ A DÁVEJ MI NAJEVO, ŽE ŽIJEŠ A DOKÁŽEŠ OCENIT A PODĚKOVAT VELMI JEDNODUCHÝM ZPŮSOBEM, KTERÝ MNE POTĚŠÍ!
Světlo naděje > ♪♫♪