Milí lidé, jež navštěvujete tyto stránky.
Nachýlil se čas a já se tímto příspěvkem obracím k Vám, jako slunečnice ke Slunci.
Děkuji Vám za přízeň.
Za to, že svým přátelům a známým rozesíláte odkazy na listy těchto stránek, jež pro Vás tvořím zdarma a píši se skutečnou Láskou, která pro mne není pouhým slovem. Čím více lidí si přečte mé vlastní návody, popřípadě jiné soupisy, tím lépe. Jelikož je opravdu veliký rozdíl mezi informací podanou člověkem, který ji vytáhl ze sebe, nebo informací podanou člověkem, jež má vše pouze vyčteno.
Tuto projekci zde vkládám zejména kvůli atmosféře a zvuku, slovíčka jdou v tomto případě mírně stranou
Podílím se na tvorbě lepšího světa již dlouho, přes obsah těchto stránek, a v zákulisí jejich listů, v běhu života v podstatě od dětství. Každá nově probuzená duše ve mně vyvolává velikou radost. Nyní se na tomto tvoření podílíme všichni společně. Směrujeme k Jednotě a Míru, jak v duších, tak v ladění okolí, jež nás obklopuje.
Já v této práci nepolevím a neustoupím. Vím, co je mým „úkolem“. Ano, je to velmi těžké.
Mám i chvíle a okamžiky, kdy na záda některých z Vás naložím kritiku, a Vy tímto konáním můžete být překvapeni. Ovšem je to můj způsob. Jsem „malé“ indigo a my to tak opravdu máme dáno. I kritika může probudit. Když je to potřeba, dám jí přednost před pocukrovanými slovíčky. Protože jen skutečný přítel Vám na rovinu řekne, co si o Vás „myslí“. Stejně tak Vy máte právo nesouhlasit se vším, co se týče mé osoby. > Měla jsem dlouhé období, kdy mi velmi záleželo na tom, co si o mne myslí ostatní. Ale – i když jsem se k ostatním chovala slušně, jelikož toto chování pro mne bylo přirozené, často jsem se potázala se zlými reakcemi. Tak jsem zkrátka příšla na to, že slušné chování ocení a vrací vesměs inteligentní lidé. Nevědomí, hloupí, zlí … jej ocenit nedokáží. Čili, i kdybych měla kolem sebe rozprostřenu svatozář a rozhazovala perly a diamanty, najde se někdo, kdo je neuvidí. Proč se tedy trápit pro nevidící a neslyšící, ti krúpěje mé trápení nezychytí, ani ve chvíli, kdy je ozáří Slunce svými paprsky. Na takovéto osoby platí vesměs jiný způsob.
Dost ovšem mého vyznání a půjdeme směrem ku přání.
Mějte hezké Svátky, prožijte jejich čas v harmonii, dle vašich představ, buďte co nejvíce zdrávi, šťastni a co nejvíce v souladu sami se sebou.
Rok 2018 bude jiný, než předchozí léta.
Mám Vás ráda a cítím to s Vámi skutečně upřímně.
Lena 
