Planeta Země, jak jsem zmiňovala před nějakým časem je již prosvětlena a připravena na frekvence Nového Věku, v překladu, nachází se ve větším Světle, než tomu bylo v minulosti. A více Světla = vyšší dimenze. Lidem tento proces postupu, tedy čištění trvá trochu déle. (Mohu však zcela zodpovědně říci, že proces čištění člověka se nyní zrychluje!)
Proto mnozí lidé, zejména v poslední době nezvládají vyšší světelné energie planety, jelikož s nimi ještě nerezonují, nejsou v souladu. Takovíto lidé mohou být zmateni, nervozní a neví odkud tato nervozita pramení. Pramení tedy z důvodu nerovnováhy, jelikož nyní pobývají na Zemi, v prostředí, které disponuje vyššími vibracemi. A kde není rovnováha, tam vzniká nesoulad. Ve vlnách jsou na Zem také vysílány energie Lásky, aby došlo ke zrychlení procesu, jelikož lidé mají tendence čistit se, pracovat na sobě, a poté opět upadat do letargie, proces přeruší. Vlny paprsků ►Lásky◄ je povzbuzují do další činnosti.
Lidstvo, jako takové před několika lety dostalo šanci. >Lidé, jako druh jsou velmi zaostalé bytosti. Nelze hovořit o všech, ale průměrem vychází většinový podíl. (Přesto jsou velmi „krásné“ uvnitř) Máte pocit s mým názorem nesouhlasit? Bytosti na úrovni neničí svou Matku Zemi, nemanipulují s druhými, nenechají se ošálit kdejakým podřadným podvodníkem, nešikanují, nevysmívají se nemohoucím, nebo jinak vybočujícím, nebojují proti vznešeným duším, jež hlásají Pravdu, neokrádají jiné jedince, neubližují, brání právo, pravdu a nepřihlížejí nečinně na místě, kde se děje cokoli, co je v nesouladu s lidstvím. A mohu uvést mnoho dalších příkladů. Lidstvo tyto standardy nesplňuje. Jsou destruktivním druhem. Mělo být zatraceno a zasloužilo by si to! Spolu s ním by však trpěly i čisté duše, které jsou zde přítomny v menšinovém podílu. Proto bylo lidstvu otevřena šance změnit se.
Zároveň s tímto procesem se otevřela Brána, neboli přechodový prostor, který umožňuje průchod většího množství energie – v tomto případě lidí, jež odlehčili svá těla i mysl a disponují tak předpoklady k postoupení na vyšší úroveň bytí, tedy do vyšší dimenze. Jejich vesmírná DNA mřížka je tedy řidší. Popis a vysvětlení struktury této mřížky ►zde◄ .
Tato Brána se však zhruba před měsícem započla pomalu uzavírat. Toť je mé oznámení pro Vás. Co s tím uděláte, jak se k tomu postavíte je na Vás. Budete dále žít v destrukci, slepotě, nebo přihlížení nečinností?
Bylo by skvělé, kdyby ti „špatní“ zůstali v nižší rovině bytí a plácali se dál v bahně temnoty svého konání. Jak by na tomto světě bylo krásně. Ráj na Zemi.
Co bude dále? Na tuto otázku si prosím odpovězte ve svých srdcích, je to jednoduché, to přeci víte. Já svůj úkol pro tuto chvíli splnila, a tímto se loučím.
Hezký den