Osobní názor na novou verzi hymny > ♪♫♪
Proč zde skladbu vkládám a je skutečně důležitá > Nově zkomponovaný návrh na Českou státní hymnu, který byl představen koncem března 2018, byl veřejností zkritizován. Ovšem je zde závažná věc, která visí v prostoru, jako temný mráček. Čtěte prosím dále.
Tóny, které návrh hymny obsahuje mají tendenci, jak mnozí z Vás pocítili uvádět stav člověka do chaosu, také určitého smutku a letargie. Zda se jednalo o záměr, či nezáměr spekulovat nebudu, toto ví pouze skladatel onoho nevydařeného díla.V každém případě, někdo jde dále a nic si z dané situace nedělá, jsou však lidé, kteří si toto mohou brát k srdci. Na takových poté může negativum z tónů energeticky ulpět, což v překladu značí, že i když si takováto osoba ono negativum (smutek apd.) nemusí plně uvědomovat, tato energie je na jeho energetickém poli navázána. Vím o čem hovořím, sleduji tento úkaz na lidech často. A určitým způsobem tedy může myšlení, či konání takovéto osoby více, či méně ovlivňovat. Daná osoba si neumí vysvětlit, odkud vzorec tohoto chování pramení. Může přicházet častěji, nebo minimálně, každopádně ono negativum zde je.
Jako vlastenci se mi takováto situace přirozeně příčí a vadí mi, když je s „mým národem“ takto jednáno, (druhá věc je, že se vesměs nechá, zkritizování hymny je na místě, není však řešením, ovšem to je již jiné téma).
Proto mi v srdci vyvstal nápad, jehož realizací v podstatě tuto výše zmiňovanou negativní energii v lidech vyruším.
Pátrala jsem po skladbě, která má tuto MOC. A nalezla jsem. Jde v podstatě o hudební protiklad nové hymny. (Nalézt v tónech „léčbu“ je jedním z mých darů, a tento talent užívám pro vaše dobro, dobro lidstva. Talent/y máme všichni, každý svůj specifický. Mimochodem – buněčná léčba > ♪♫♪)
Skladbu zde předkládám naprosto pro všechny. Poslechněte si její krásné tóny, v jejichž energii je ukryt „vzorec“ na vyrušení negativ, které mohly ze skladby návrhu výše zmíněné hymny na mnohých z Vás, či vašich přátelích ulpět.
Poslechněte si ji, je možno naslouchat se zavřenýma očima, s pomocí sluchátek, nebo při tom sledujte obrázek naší krásné Prahy, díky kterému se ve Vás mohou otevřít další rozměry – vložila jsem jej zde cíleně. Záleží na Vás, jak to cítíte. Je nutné otevřít se. Věnovat se poslechu opakovaně je možno, zde věřte své intuici a tomu, jak se cítíte.
Dojde tak k VYRUŠENÍ.
Pokud Vám záleží na vašich přátelích, jistě jim odkaz na tuto stránku zašlete, aby se i oni mohli zbavit této negace, jejíž přítomnost si nemusí plně uvědomovat.
zde > http://zivavoda-lena.blog.cz/1804/cesi-tato-skladba-ve-vas-vyrusi-negacni-dopad-zvuku-nove-hymny-lena-orio
A vemte si k srdci prosím. Myslím to s Vámi skutečně upřímně.
Lena
