– Proč média propagují hlupáky, podvodníky a dělají z nich boháče – Lena Orio

Žijeme v podivuhodném světě, ovšem plného podivných lidí, jejichž chování je pro člověka,
který má hlavičku v pořádku značně nepochopitelné..
Jako jeden příklad za všechny je možno uvést velmi podivné chování médií různých typů – počínaje Tv, přes internet a další, konče různými formami časopisů a novin…
Rozhodně nebudu tvrdit, že tímto chováním disponují všechna média, jelikož obsah všech mi není znám, každopádně, i tak je jejich výčet značný.
> V této věci je možno rozvinout úvahu: Pokud vlastním jakékoli médium, pak se pochopitelně musím snažit, abych byla v zisku. Tím pádem vydávat zajímavý obsah. Ovšem, jak je dávno známo, pro značnou část této „lidské“ společnosti nejsou ani tak zajímaví lidé, kteří mají co říci, tedy jsou moudří, inteligentní, na úrovni, i když pochopitelně i tací naleznou své příznivce, ale pozornost spíše přiláká něco, co naoko „šokuje“. A šokovat dokáže spíše psychopatické chování.
Šokující chování totiž polechtá mozkové závity mnoha jedinců, kdežto chování normální, které je v souladu, tedy nevybočuje, čili v této následnosti se naoko může zdát nudným – nemusí tolik zaujmout. Ve skutečnosti je tomu ovšem tak, že naoko „šokující“ chování-informace nemá žádnou hodnotu, kdežto informace lidí, jež mají co říci, jsou de facto k nezaplacení, jsou vzácné a jejich hodnota vysoká. A že zde takovéto osobnosti máme!

S podáním „šokující“ informace je zde tedy větší pravděpodobnost vyššího zisku, jelikož o takovouto informaci je/bude mezi veřejností větší zájem.
Ano?? Skutečně?
Vždyť se můžeme podívat kolem sebe. Co vyvolá větší rozruch? Inteligentní osobnost na úrovni, nebo psychopatický imbecil, či hlupák, který něco vyvede?
Asi tak: U inteligentního jedince vyvolá zájem informace, kterou podá opět inteligentní osobnost. Informace takto podaná má tedy samozřejmě hlavu i patu, a tudíž patřičně vypovídající hodnotu. Je zde ovšem problém, jelikož u vstřebání takovéto informace je nutno užívat mozkové závity, pěkně je zahřát a řádně přemýšlet. A to se mnoha lidem – POTVRZUJI! – nechce. Sáhnou tedy raději po laciném, céčkovém bulvárku, jehož hodnota je asi tak vysoká, jako žlázový výměšek Husy obecné. A to proto, jelikož více polechtá povrch mozku. Ovšem z hlediska jednoho z vesmírných Zákonů, které jsem léty a zkušenostmi objevila sama – vím, že to nejdůležitější se obvykle skrývá uvnitř. Proto je všude kolem nás tak obrovské množství pochodujících individuí, která jsou tak povrchní, že nad tím pláče celý Vesmír…
Dalším obrovským kamenem úrazu je, že tato, na počátku soupisu zmíněná média rovněž v hojné míře propagují, nebo aktivují rozhovory mimo jiné také s psychopatickými, hloupými a jinak vybočenými osobami.
Kupříkladu s dívkou +- 20let, která je s velkou pravděpodobností hloupá, a které patrně „ruplo“ v hlavě a chce se podobat panence Barbie. A proto si nechává různými typy plastik upravovat tělo. Mimochodem – vypadá, jako zombík.. Příšerné.
Nebo je pozvána jakási por-no star. Probůh… Jako člověk je takováto osoba naprosto bezcenná, jelikož se veřejně ponižuje a dělá ze sebe lůzu, jde v podstatě o odpad společnosti.
Je také možno uvést rozhovory s „dívkami“, které na sebe nechají s prominutím „vlézt“ staré, bohaté pány. Ty jsou poté medializovány a zvány k rozhovorům všude možně. Jejich zrůdné kukuče jsou vidět a jejich nesmyslné názory slyšet všude…
Dále jsou touto cestou propagováni podvodníci – lidé, kteří vystupují, jako různí duchovní průvodci, poradci, lékaři/léčitelé apd. a médii jsou takto také prezentováni. Obrovským paradoxem v této věci je, že odhalení pravdy, že jde o ►podvodníky◄ je vesměs možné po krátké úvaze, v některých případech dokonce na první pohled a poslech.
A tímto směrem bych mohla pokračovat velmi dlouho.
Co se však stane medializací takovýchto, z lidského hlediska bezcenných individuí? Stanou se veřejně známými, zvanými do různých, tímto bohužel méněhodnotných pořadů všelikých směrů, které ovšem, jak jsem zjistila sleduje mnoho lidí. V této následnosti, jelikož tato pozvání nejsou zdarma, se takováto individua stanou i bohatými. A proč zmiňuji lidské hledisko? Protože jsme lidé!!! Nebo snad máte pocit, že jsme zrnka rýže? Nebo ořechy? …
Ovšem výše zmiňovaní se jako lidé nechovají!
Dostávám se tudíž k tomu, že různé typy médií propagují a činí veřejně známé „osoby“, jež nemají co nabídnout, jsou různě psychicky vyšinuté, morálně vybočené, hloupé, nic neříkající, duševně prázdné, a tak dále.
Takováto pozvání ovšem musí být schválena ředitelem, popř. majitelem takovéhoto média, nebo jeho oficielně schváleným zástupcem. Já osobně být v této pozici – pozvání něčeho takového bych jednoznačně zamítla!! Proč? Jelikož jsem normální a disponuji úrovní samozřejmé a přirozené lidskosti. Ano, mé médium by patrně mělo nižší výdělky. Mé médium by bylo určeno LIDEM. Ne chudáčkům, kteří jako lidé sice vypadají, ale jejich chování i zájmy jsou za hranicí lidskosti a úrovně normality. Než vydělávat miliony na vyšinutcích, spokojím se s nižším, ale hodnotnějším. A své diváky si vychovám. Pomalu, ale vychovám. A postupem času se vše ZLOMÍ, otočí. A LIDSKOST ZVÍTĚZÍ nad zvrácenou „debilitou“.
V této následnosti je také nasnadě odpovědět na otázku –
PROČ MNOHÁ MÉDIA PROPAGUJÍ HLUPÁKY, PODVODNÍKY, PODIVÍNY, BEZCENNÉ OSOBY?
Odpověď zní: Protože osoby, jež stojí ve vedení takovýchto médií si na svém vedení stojí a ony samy jsou s největší pravděpodobností psychopatickými, bezcennými a hloupými lidmi, kteří sice, jako lidé vypadají, ovšem jejich lidskost je naprosto nulová.
A my nežijeme ve světě psychopatů, povrchních hlupáků, hloupých chudinek, které prodají své tělo starci, a podobných individuí, ALE VE SVĚTĚ, KTERÝ TVOŘÍ LIDSKÁ SPOLEČNOST. A TEN, JAKO TAKOVÝ MUSÍ DISPONOVAT VYSOKOU ÚROVNÍ LIDSKÉHO CHOVÁNÍ. JINAK TO NELZE.
„Chovej se jako Člověk a budeš Člověkem. Nic jiného se nepočítá.“
Hezký den. Lena Orio

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *