– Nový druh člověka – Člověk JEMNÝ – nové druhy komunikace > Lena Orio 2018

Dobrý den všem: Před nějakým časem jsem Vám psala vlastní prožitek o ►přenosu◄ a zhmotnění myšlenky. A k tomuto typu komunikace jsme stále blíže a blíže!! Veškeré události, jež se nyní dějí mi do sebe pěkně zapadají, jako částečky kamínků do obrovské mozaiky, jedna po druhé a tvoří stále větší celistvost. Než zmíním existenci a poslání jemného Člověka, pokládám za povinnost o těchto lidech něco říci.
Kdo jsou Jemní lidé
Tito lidé/jejich duše zde na planetu sestoupily z podstatně vyšších vibrací. Pocházejí z místa, kde žili delší čas v řekněme polohmotné existenci těla, tedy na místě, kde je vše mnohem lehčí/méně hmotné, než zde na Zemi, kde je jiný prostor – myšlenka se okamžitě realizuje do hmotnější podoby, v takové míře, která odpovídá „hmotě“ v tomto místě a prostoru, vše zde probíhá podstatně rychleji. V tomto místě jsou i jiné barvy, více Světla, respektive Světlem je prostoupeno vše. A panuje zde především HARMONIE, KLID, MÍR, LÁSKA, PŘÍMOČAROST, OTEVŘENOST…
Jistě si tedy dokážete představit, jak se oni lidé cítí zde na této planetě, která je pro ně jedna velká „hrůza“. Na lidi, kteří mají velmi jemné vibrace, působí veškeré dění zde, zejména nepřirozené a naprosto šílené zásahy a chování současného člověka – zcela nepochopitelně, hrubě, bolestivě a katastroficky.
Jemní lidé jsou jemní skutečně ve všem – konstrukci těla, chováním, vyzařováním, jde o přirozené léčitele. Pokud Vás pohladí jemňásek, ucítíte Božství, které ve Vás něco otevře. Léčí pouhým pohlazením. Po celý svůj život ve svém nitru zůstávají „dětmi“. Dospěle zodpovědnými, ovšem přirozeně čistými. Možná si párkrát vyzkoušeli, jaké je to zalhat, nebo malinko vybočit ze své cesty, aby zpětně okusili nepříjemný pocit, který toto nepřirozené chování v jejich čisté duši přináší. Těžce nesou chemické látky a falešné osoby, zkrátka vše, co není v souladu s Božstvím, přirozenem Vesmíru. Milují přírodu, rostliny, zvířata, vše živé, rozumí jejich hlasu. Rozumí také hlasu kamenů. Hlas je vibrace, zvuk. Vše, co se nachází kolem nás i v nás vytváří zvuk. A tito lidé zvuky chápou a dokáží je přeložit. Rozumí jejich zabarvení, tónu, vůni.

Jemní lidé mají NAPOJENÍ. Kdysi bylo na sebe napojeno vše. Lidé, zvířata, hmyz, květiny, kameny, Země… Ovšem, jak lidé ztráceli sami sebe, docházelo ke zkameňování jejich srdcí, a v této následnosti také odpojování člověka od ostatního – Jednoty. Lidé se tím také odpojili sami od sebe.
Jemní lidé zde toto napojení opět přináší. Pracují pro tuto planetu a pro lidstvo, mají, nebo v překladu řečeno „přinesli“ si zde s sebou v genetické výbavě duše „kódy“, skrze které ukazují lidem cestu a učí je, jak se znovu „napojit“. A v tomto světě zaslepených, povrchních lidí bez zájmu jde o velmi náročnou práci!
Poznají, kdy jste smutní, kdy veselí a leckdy mezi Vámi a nimi v tomto ohledu ani nemusí dojít k fyzické blízkosti. Stačí, pokud si s Vámi promluví skrze telefon, někdy stav vašeho vnitřního rozpoložení poznají i na dálku, bez přítomnosti dnes běžné standardní komunikace, nebo z tónu vašeho písma, kdy jim pošlete e-mail. Do všeho, co tvoříte totiž vkládáte svůj energetický otisk.
Tito lidé zkrátka mají své způsoby, svou komunikaci, kterou si přinesli s sebou zde na planetu Zemi, jako malý dárek, jež si hýčkají ve svém čistém srdci.
Planeta i většina obyvatel lidského druhu navzdory mnohým změnám zatím stále ještě vibrují na hrubších a nižších vzorcích, které s jemnými lidmi nerezonují. Nejsou s nimi tedy v souladu. Proto je pro jemné lidi život na této, svým způsobem sice krásné, ale hrubého vyzařování planetě extrémně náročný a nebývale těžký i složitý. A to ve všech možných směrech a oblastech.
Tolik tedy stručnější formou o jemných lidech.
Proč jsou jemní lidé zde
Éra jedné „tisícileté“ etapy vývoje Země a jejich obyvatel končí. Jdeme dále. Posouváme se výše, nahoru, zjemňujeme. Na stránkách o této operaci a jejím postupném aktuálním průběhu pravidelně píši, proto se k tomuto tématu nebudu rozepisovat nyní, vše si můžete vyhledat.
(K obrázku: Vývoj Lidstva jde od počátku – od primitivního jedince
se zvířecími pudy, silně vázaného na hmotu, po osobnost vyvinutou více duchovně.
Tedy jde od hmoty k duchu – méně hmotné existenci)
Jemní lidé jsou zde kvůli tomuto posunu. Tedy jemné vibrace, kterými přirozeně disponují nyní předávají ostatním, pomáhají pozvednout celé lidstvo, které by to nezvládlo, a v ohledech napojování tápe-vždyť to vidíme každý den! Ale díky tomu, že prostor planety i lidstva se pomalu čistí a zjemňuje, se zde snad konečně i jemní budou alespoň částečně cítit lépe, více doma. Už, aby to bylo!!!!!
JEMNÍ LIDÉ JSOU V PODSTATĚ NOVÝM DRUHEM ČLOVĚKA, KTERÝ ZDE NASTOLÍ HARMONII, Z JAKÉ ZDE na Zemi PŘIŠEL. Toto je jejich posláním a náročným úkolem.
Je možno také říci, že přišli z budoucnosti, aby ji zde ukotvili. Vyšší vibrace/dimenze je možno brát, jako prostor budoucnosti, který se díky jejich práci nyní zde na planetě postupně stává přítomností.
A také, jelikož se čistí informační prostor kolem nás, otevírají se Nové brány. Jsou volné a prázdnější, než byl prostor v nedávné minulosti. Proto jsem kdysi psala, že se naše Země jeví, jakoby se neotáčela kolem své osy, ale stála v prostoru, což zní velmi zvláštně a nepravděpodobně. Ale takto to vnímá více osob. Není vyloučeno, že právě onen prostor, jelikož je jiné „hustoty“, než býval, lze smysly vnímat jako stojící na místě. viz. > ♪♫♪
A právě díky tomuto nově otevřenému čistějšímu prostoru se také otevírají nové možnosti komunikace. Původní Člověk – uvědomělá, vysoce duchovně vyvinutá bytost, dokázal zcela přirozeným způsobem komunikovat telepaticky. Také užíval další způsoby komunikace, podstatně vyspělejší a rychlejší formy, než současný člověk. Měl k tomu i příznivé podmínky, neboť informační prostor kolem Země, nebo původní planety Člověka nebyl tolik zamořen, byl čistý. Staletým, nebo snad tisíciletým vývojem lidského druhu se tento prostor hodně zanesl. Dnes někteří lidé telepatickou komunikaci také užívají, ale mnohými je její existence popírána a považována za nesmysl. Jiné typy komunikací, které budeme užívat v budoucnu nyní mohou být malinko složitější, jelikož okolí prostoru Země je navzdory neustálému pročišťování ještě částečně zaneřáděno množstvím informací a energiemi, které vydává vše, co je přemnoženo do nepřirozeného počtu. Tedy zejména různé záření elektronických výrobků, také obrovské množství zpráv z médií a velkým počtem myšlenek lidí, kteří se již v tomto chaosu sami ani nevyznají.
Co se týče ►telepatie◄, „BRZY“ BUDE NAPROSTO BĚŽNÝM A VŠEMI LIDMI UZNÁVANÝM TYPEM KOMUNIKACE, a co se týče přenosu a zhmotnění myšlenky, jak popisuji v článku, na něž poukazuji v počátku dnešního soupisu, doba, kdy budeme užívat tento typ komunikace také není daleko! A to i díky vyčištění výše zmiňovaného informačního prostoru, a také pozvednutím současného lidského druhu na vyšší úroveň vědomí.
Pěkné dny následující i budoucí – Lena Orio

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *