– Bulvární smrad Novotný starostou Prahy? WTF? > Lena Orio

Přátelé, dnešní sdělení jsem chtěla sepsat ve chvíli, kdy byla zpráva o zvolení Pavla čerstvá, jako ranní rosa v trávě. Ale její přečtení a následné uchopení mi vyvolalo tik víčka v oku na několik dnů, čili jsem byla nucena posečkat, až se mé očičko uklidní.
Původně jsem sdělení o jeho zvolení brala, jako mediální kachnu, ovšem vypadá to, že si pražští skutečně nedělají legraci!!?
Pavel Novotný, který je nazýván smradem, jež uštval Ivetu Bartošovou, syn „baviče“ Novotného Petra. Pavlík je opravdu chlapík k „pohledání“ a jeho postava i vystupování je mediálně ►známé◄, v jakém smyslu snad nemusím rozvádět a zacházet do novinářsky intimních detailů. Byl údajně zvolen starostou v Praze Řeporyjích.
Ve skutečném světě je starosta, nebo jakýkoli zastupitel občanů v jakékoli funkci, či vedoucí pozici, osobou důstojnou, lidskou a charakterní, jelikož reprezentuje.
V paskvilu, ve kterém žijeme je ale vše obráceno naruby takovým způsobem, že hlasy oněch několika inteligentních lidí, jež zde v republice máme, skrze tupou bandu ovčanů-voličů, zkrátka nejsou slyšet.

Obávám se, že duše Krále Karla IV. nyní zvrací, stejně jako má, a že jeho kostičky se v této chvíli převrací v hrobě, rychlostí a razancí prádla ve ždímačce.
Dle jednoho z internetových deníků se nově zvolený starosta Pavel vyjádřil, že „jelikož bude starostou, musí začít být důstojný. A proto začne u svého profil fota na sociální síti, kdy ta z pokeru v brýlích s penisem je fajn, ale důstojnost …. „
Ehm – co k tomu dodat, že…
Pana P. Novotného údajně volilo mnoho mladých. V souvislosti s tímto a mnoha dalšími výsledky voleb různého typu, kdy mladí také hojně z/volili kupříkladu Piráty-proboha, se jaksi naskýtá otázka – „volili by mladí i lejno, pokud bude navoněno značkovým parfémem?“ Mimochodem, malinko jsem zapátrala a zjistila, že Piráti v letošní kampani lovili své voliče i ve vodách portálu, který se hlásí k nabídce běžných filmů on-line ke zhlédnutí. A nabídka různých žánrů i sledovanost je zde skutečně obrovská. Okem detektiva jsem si proťukla obsah, a ouvej. Vévodí obrázky velmi ohyzdného typu, které jsou tak nechutné, že se z nich obrací mozek. Pokud si chcete spustit váš vybraný oblíbený film, než se tak stane, při každém pokusu o aktivaci videa na Vás cca 6krát vyskočí níže popsaná reklama. A pokud ze zvědavosti změníte prohlížeč, film je lehce zablokován. Odblokací jedním kliknutím „riskujete“ další reklamy, ovšem má-li někdo vážný zájem a jinde na internetu jej nenalezne, patrně jde do toho. Bohužel jediný typ reklamy, jež se objeví jsou propagace na levné děvy s vystupováním prodejného hadru, nebo v jiných případech praktiky, jež nesmírně ponižují lidskost, ženu, a jiné naprosto zvrácené chuťovky, ze kterých se silně zvedá žaludek..
Máte pocit, že charakterní člověk by své voliče hledal na portálu tohoto typu a vložil si zde nepřehlédnutelnou reklamu pro svou stranu??
A nyní zpět k nově zvolenému starostovi Novotnému: V obsahu jednoho z níže uvedených linků je videorozhovor, kde vystupuje se svými? názory. Bohužel, mé citlivé ucho téměř nerozumí, co říká, neboť jeho řeč (AU!) je pro člověka mého typu jaksi nesrozumitelná, tudíž nepřeložitelná. Pavle promiň, máš údajně vadu řeči, ale.. Vy čtenáři třeba budete mít více štěstí a dokážete natáhnout své ucho do velikosti a délky, jako Saxana ve známém filmu svou ruku, tudíž budete lépe rozumět. V tom případě mi pak prosím napište, co to ten hopsálek říká ano? Děkuji.
Milý Pavlíku Novotný, nově zvolený starosto. „Přeji“ ti hodně úspěchů ve vedení spolu se Zelenými a Piráty. A‘ propos – co třeba příště vyzkoušet kandidaturu na post presidenta republiky? Při současném stavu úrovně mého Českého národa máš velké šance!!
Lena
Mimochodem, nahlédněte k mé ►vizi◄ z roku 2017, kde jsem zmiňovala, že volby budou překvapením. Jak zvolení strany Pirátů, tak nově zvolený starosta Novotný je mnoha lidmi bráno skutečně, jako obrovské překvapení!!!
A ještě něco: Ti praví lidé pro vedení naší země zde již „jsou“, ovšem Český národ stále na „něco“ čeká. Musí však propagovat moudré. Hlasy takových musí být více slyšet. Zatím se ztrácejí v davu, jelikož je jich málo. Je nutno je podporovat!!
A linky k článkům o Pavlovi – nejsou přímé!
https://eurozpravy.cz/domaci/politika/236762-bulvarnik-pavel-novotny-zabodoval-stal-se-starostou-prazskych-reporyji/
https://revue.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A181008_145828_lidicky_zar
https://revue.idnes.cz/pavel-novotny-reporyje-starosta-komunalni-volby-ods-pd2-/lidicky.aspx?c=A181008_145828_lidicky_zar
http://www.pluska.sk/sarm/pribehy/foto-ustval-ivetu-bartosovu-nekorunovany-smrad-ceskeho-bulvaru-teraz-mieri-do-politiky.html

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *