– Češi, přestáváte býti otroky + doporučení – Lena Orio

S radostí na srdci mohu dnes veřejně uvést v platnost prohlášení o dalším uvolňování a praskání okovů stávajícího systému, který je zkostnatělý, nefunkční a jehož pravidla nejsou slučitelná s právy a svobodami živé bytosti. Obsah řečeného je také mým vzkazem pro Vás.
Jak jsem zjistila, toto „praskání“ stále mnoho lidí nevidí, ale věřte, že je tomu tak.
Systém tvoříme MY VŠICHNI, obyvatelé této planety. Pokud zmenším působnost celku a prostorově budu hovořit o mé české Zemi a občanech, pak blaho jejich duší závisí na všech českých lidech …
Tedy ŽÍT JE a v případě snahy kohokoliv o odejmutí těchto základních práv živé bytosti, je patřičným způsobem bránit. Vzhledem k tomu, že většina Čechů, tedy většina z Vás, jež nyní čtete tyto řádky jste dovolili, aby Vám tato základní práva byla odejmuta, stav morálky a života je zde nyní takový, jaký je. V překladu – za mnoho nestojí. Což není v souladu s chováním lidské bytosti.
Pokud jeden člověk, popřípadě dva lidé, tedy menšina, jak tomu bývá, v nějakém typu společenství bojují za svobodu, jsou tito umlčováni současným systémem, který nad Vámi přejal svou moc a Vy jste mu to dovolili > ve skutečnosti je jeho moc až směšná, jelikož v poměru množství českých občanů jde o menšinu. Kdy na to konečně přijdete?!
A z lidí se tímto pomalými tahy na šachovnici stali otroci, jež pracují v továrnách, montovnách a jiných zařízeních, buďto za minimální plat, nebo za plat, který je mírně motivační, ovšem typ práce, tedy činnost, kterou vykonávají jim nepřináší ani zlomek radosti a v některých/častých případech také navíc v rychlém sledu poškozuje zdraví. Takovíto lidé poté pomalu, ale jistě vnitřně vyhasínali/jí ..

Někdo na Vás pustil energii strachu. A Vy se bojíte. Není třeba se bát.
Kdo, se ptáte? Ano, odpovím!
TEN/TI, JEŽ SAMI MAJÍ VĚTŠÍ STRACH, NEŽ VY!! – jednoduchá rovnice
► Strach rezonuje na temnotě a tuto posiluje!! – Nebojácnost, odvaha posiluje SVĚTLO!!
► Čím více Světla, tím méně tmy.
► Rozsviťte tedy – Budiž Světlo!
Vzhledem ke změnovým energiím, jež byly v minulých letech na naši zemi „zaslány“, se vše pomalu hezky otevírá. (vše popisuji, dle toho, co jsem načetla v energiích – lehce naleznete v obsahu stránek)
Co se týče otroctví lidí, jež doslova „dřou“ za minimální mzdu, popř. za atraktivnější finanční ohodnocení, ale za cenu ničení zdraví, pak v této záležitosti dochází ke změnám samozřejmě již delší čas. Každopádně, v těchto měsících, týdnech „vidím“ skutečné probouzení se osob, kterýchž se ono otročení týká. Pomalu začínají zvedat hlavu, mají odvahu postavit se na obranu své svobody, zatím většinou více vnitřním odmítáním tento styl a způsob práce vykonávat, ovšem toto niterní cítění již neobsahuje odevzdání, jako tomu bylo v minulých letech/stoletích, ale disponuje energií odhodlání, tedy došlo k UVĚDOMĚNÍ si své vlastní síly. A jsou zde již tací, kteří mají odvahu vystoupit naostro a ODMÍTNOUT. A čím více takových bude, tím slabší budou okovy systému, který je na tomto otroctví založen.
TAKŽE: Zvedejte hlavy a nestyďte se, NEMĚJTE STRACH, JE BEZDŮVODNÝ, na to přijdete, uvidíte. Co je moc několika desítek, stovek lidí proti milionům!!! Pochopte a uchopte vaši moc.
“ ODVAHA JE BUĎTO VROZENÁ, NEBO ZÍSKANÁ. Obojí je však cestou ke Světlu. „
Lena Orio – bojovník pracující pro obranu Světla systému a všeho živého

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *