– TEST úrovně Vás čtenářů – jak jste dopadli? KONEČNÉ ZÚČTOVÁNÍ

Nastal čas konečného zúčtování a nastoupení na další cestu.
Život je cesta…
Neovlivním, kdo vše si toto vyhodnocení přečte. Komu je však především určeno, je-li přítomen, pozná to. Je však nutno několika větami vysvětlit důvod vzniku tohoto testu.
Jakožto člověk jsem, tak jako každý z nás byla obdarována určitou formou schopností/talentu. Jednou z nich je kupříkladu „napojení“ a niterní vědomí o tom, co se v posledních letech kolem nás děje, proč a jak z toho ven. A to z hlediska ukončování procesu funkce starého systému směrem k Novému. Rozhodla jsem se tedy, že své vědění přenesu na veřejnou síť založením web stránek, kde se naskýtá větší možnost oslovit širší spektrum osob a pomoci tak lidem, jež v těchto záležitostech tápou, a kterých je, jak jsem zjistila obrovské množství.
Započla jsem tedy další náročnou etapu svého života zde, na této krásné planetě. Žádný podrobný koncept nebyl potřeba. Vše šlo víceméně samo, věděla jsem co napsat, jako dle jakéhosi neviditelného plánu, který máte v sobě – jak transformace probíhá, jak se mění energie naší planety, co dělat, jak se dostat do vyšších vibrací a mnohé další.
Mimo vlastních prvotně autorských článků jsem zde vkládala i články přejaté, a to z oblastí, které mi pro Vás přišly zajímavé a prospěšné…

Píše se polovina roku 2014: Dovolím si říci, že do té doby jsem vykonala pěkný kus práce a občasné vstřícné reakce a poděkování čtoucích, jímž informace i energie pomohly pro mne byly, jako Světlo.
Jednoho dne jsem zde vložila přejatý článek na téma hojně diskutované, autoři jej však pojali z opačného úhlu pohledu, než bylo obvyklé. Jako závěrečnou tečku jsem pod něj sepsala názor na jeho obsah. Názor byl však pro tentokrát jiné formy, než běžně píši. A to z několika důvodů. Jeden z nich by mohl být nazván – TESTEM. > V běhu svého života si občas různými způsoby testuji reakce lidí, které mi něco napoví o jejich úrovni, charakteru, inteligenci, kladech i nedostatcích. Závěr poté užiji k dalšímu studiu lidského/mého druhu. Názor na článek jsem sepsala méně srozumitelným způsobem a jeho sestava na první pohled mohla budit dojem mírného chaosu. Čtenáři, zejména ti pravidelní (VY) tak poprvé četli „cosi“ jiného, nevědíc o částečném záměru. Tímto počinem jsem tzv. podráždila „šelmu“, tedy vaše negativum/zlo ve Vás.
Vzhledem k nabízející se hojné čtenosti výše zmíněného článku jsem se zvědavostí očekávala reakce.
Nezklamali jste: Přestože u jiných článků byly obvykle pouze komentáře některých čtenářů, zde se na má bedra sesypala doslova kulometní palba „kritiky“ mnoha osob, pravidelných návštěvníků… Jak zábavné.
Má maličkost – na rozdíl od velké části ostatních, jež se zabývají „duchovnem“ a tématem transformace, kteří pouze opisují, co někde přečetli, články často přebírají i s chybami, to ovšem nikomu nevadí (mám ověřeno) – do té doby píšící různá vlastní moudra, tipy do života, o zdraví, naciťujíc a překládajíc energie aktuálních dějů na planetě i v lidském systému, pozvedajíc, povzbuzujíc, u přejatých článků opravujíc chyby a mnohé další, tak zdánlivě poprvé „klopýtla“. A to se neodpouští.
Moji milí: Pokud by jste v sobě měli skutečnou lidskost, pak by jste se mne zeptali PROČ jsem, navzdory tomu, jak píši obvykle, udělala takovou změnu, co bylo důvodem – únava, apd., důvodů mohlo být spoustu. Vy se neptáte. Vy rovnou odsoudíte. Bez přemýšlení. Jste jako robotický vysavač, jedete, nasáváte, nevidíte, neslyšíte, děláte hluk a nemáte duši/lidskost. Svou tvář jste mi ukázali a odhalili tak skutečnost, že od doby, kdy „jste ukřižovali“ Ježíše, jste se nijak nezměnili. Test jste složili na „výbornou“.
Víte, co je veselé/nebo smutné? < Vyberte si variantu, jež Vám vyhovuje:
V podstatě od svého raného dětství přirozeně pomáhám přírodě, zvířatům. Později jsem tuto aktivitu přenesla i k lidem. Ve volném čase, v mnoha formách, nezpočetných podobách. A i když je to často velmi náročné, působilo a působí mi to radost. Když „ucítíte“ zvuk šťastné duše, kterou jste nějakým způsobem obohatili, nebo jí podali pomocnou ruku, je to nádherný pocit. Jsem tak blíže k „Bohu“.
Skrze tyto stránky pomáhám lidem, tedy Vám již více, než 6 let. A něco, co mám ověřeno a znovu opakuji: Valná většina osob, jež nějakým způsobem působí ve vodách internetu jakoukoli formou duchovní podpory, probouzení, apd., čerpá z materiálů, jež si přečetli, nebo slyšeli. ►viz◄, a poté je plagiátorským způsobem předávají, jako „duchovní“ učení lidem. Já čerpám z vlastního vědění, zkušeností, nápadů, motivačních aktiv, napojení na Vesmír apd. A to je velmi podstatný rozdíl! Za těch 6 let působení jsem i navzdory markantnímu nedostatku času vykonala značný kus práce, za kterou si navíc neúčtuji peníze.
A proto se ptám těch z Vás, jste-li zde, a kteří jste mne kvůli tomuto jedinému „méně“ srozumitelnému názoru takto „odsoudili“:
Co jste udělali pro dobro této planety?
Kolika cizím lidem jste pomohli? Kolika zvířatům?
Kolika bytostem jste otevřeli jejich zavřené srdce?
Jak bojujete za lepší svět a dobro celé společnosti?
Kolika bytostem jste otevřeli oči?
Zachránili život?
Vykouzlili úsměv na tváři, i když Vám samotným bylo smutno?
Poradili?
Pohladili je?
Povzbudili?
Ukázali směr života?
Co děláte ve prospěch celku?
A v otázkách bych mohla pokračovat…
A kolikrát jste tak učinili bez nároku na odměnu?
Já vše výše zmíněné a mnohem více dělám.
Těším Vás, probouzím, klepu i buším na vaše duše:
Poděkovali jste mi alespoň jednou za mou mnohaletou, náročnou práci?
Napsali jste mi do vzkazníku, nebo knihy návštěv něco, co by potěšilo mne?
Alespoň jednou??
Ve vodách internetu se pohybuje obrovské množství pod-vodníků s duchovnem. Mezi „nejznámější“ patří kupříkladu Teal S. Krajně nesympatická ►Američanka◄, která vykrádá různá „učení“ ve velkém. Mimo to ji podporují a zvou k nám, do České Země i naši propagátoři různých stylů „duchovna“, „duchovních“ televizí a alternativních způsobů života. Vesměs víte o které osoby se jedná, popř. vyhledat si je není problém.
Kolikrát jste této Teal napsali kritiku za to, co páchá?
Kolikrát jste napsali oním propagátorům, jež ji zde u nás představují, jako „duchovní učitelku“, dávají této podvodnici možnost vydělávat na Češích a okrádat je?
Mezi mnou a jimi je obrovský rozdíl. Já nejsem dokonalá, „nikdo“ nejsme. Ale jsem opravdová a na nic si nehraji, nepředstírám, nesnažím se zalíbit se Vám a manipulovat s vašimi city. Předávám Vám „učení“ vlastní, které je skutečné. A to je velmi náročná a složitá cesta!! Ale pravá!
Shrnutí: K Vám, jež jste mne „poctili“ komentáři k onomu článku: Tímto výše zmíněným, „méně“ srozumitelným názorem jsem polechtala „šelmu“ pod vousy, což je riskantní. Ovšem, kdybych v životě neriskovala, nebyla bych tak obrovsky silná, jako jsem dnes. Jako silná jsem se narodila. Vy jste však mou sílu vybrousili do dokonalosti nejdražšího diamantu. Vy. Lidé, jež jste zlí, nepřející, závistiví, povrchní, hloupí, bavíte se pomluvami a lidsky bezvýznamnými tlachy, lidé necharakterní, duševně i duchovně bezobsažní…
Mám Vám, co se týče osobních duchovních témat, návodů, tipů, skutečných Pravd a mnoho dalšího, ještě hodně co předat. Nejsem si však jista, zda za to, jako lidský druh ještě stojíte.
Na mé straně stojí duše některých lidí, jež v momentálním čase ve fyzické podobě nejsou mezi námi a kteří za svého života, zde na Zemi byli známí, uznáváni a ctěni. Pro mne je to obrovská ČEST. Pokuste se zapřemýšlet, proč si tyto vzácné duše vybraly právě mne… O těchto duších zde mám vloženo několik článků. Oproti mému zvyku zde nebudu vkládat odkazy. Máte-li zájem – najděte si je.
Lena

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *