Dnešním dnem mám vstup formou poděkování:
Čtenáři, návštěvníci mých listů, ať jste pravidelnými, či občasnými >
DĚKUJI VÁM ZA TO, že Vás mé příspěvky zaujaly natolik,
že se na toto místo, jež tvořím srdcem vracíte.
DĚKUJI ZA TO, že pod příspěvky hodnotíte energii, jež do nich vkládám. Pro mne je to velká radost a zároveň motivace, tvořit dále s vědomím, že na druhé straně počítače sedí živá bytost.
Pokud jste ještě ani jeden soupis neohodnotili, jde o znamení,
že jste doposud nepoznali a neporozuměli tomu, kdo jsem a co dělám.

DĚKUJI ZA TO, že svým přátelům a známým rozesíláte odkazy na můj web,
nebo konkrétní články.
Mám co předat a mám co říci.
DĚKUJI za pochvaly, poděkování, přání hezkého, jež jste mi jak do vzkazníku
formou osobního pocitu, nebo do listů Knihy návštěv napsali.
DĚKUJI rovněž i těm z Vás, jež jste mi ublížili, neboť i tím jsem se něčemu naučila
a posunula se tak dále na své cestě. Pamatujme však, že toto je odvrácená strana,
pro kterou v Novém Věku již není místo.
Lena