– Indiáni celého světa mne vyhledali a propojili se s mou duší – Lena Orio

Cítím potřebu i povinnost upozornit Vás na to, že následující soupis myšlenek sděluji se slzami v očích. Jsou to slzy štěstí z dalšího poznání, které je nesmírně hluboké. Opravdu a upřímně. Vím, že zde chodí lidé, kteří z psaného projevu dokáží rozeznat pravdu, lež, cit, energii myšlenek, duši. Vy proto budete rozumět, že co sděluji, je pravdivé. Jiným z Vás, kteří věříte, nebo nevěříte mohu říci jediné: „Není mým cílem Vás nikterak přesvědčovat, Vy máte svobodnou vůli a na Vás je, ke komu/čemu cítíte důvěru. Užívejte své krásné srdce a Pravda k Vám přijde, jako jarní vánek, který k Vám přinesl vůni z čerstvě rozkvetlé louky, jíž okořenil barvou růžových červánků, právě se objevivších na nebi.“
V těchto dnech jsem si prožila úchvatné chvíle a přestože o sobě veřejně nepíši vše, s tímto je nutno jít ven a uvést ve známost lidstvu celého světa. Takto to cítím, a tak mi to také formou duchovní myšlenky sdělili členové indiánských kmenů, o kterých VÍM, že od oné prožité chvíle a napojení jsou stále SE MNOU.

Pro pochopení následujících řádků je nutno se na chvíli vrátit do minulosti > tedy energií roku ►2015◄, kde popisuji vizi, tedy pravdu o dění v duchovní rovině, kdy došlo k otevření a osvobození duší indiánských kmenů. Je to pěkný článek, přečtěte si jej a vraťte se zpět.
► Vím, že indiáni již po nějakou dobu HLEDAJÍ. Hledají duši/duše… V případě dotazu, jakou konkrétní, s jakými vlastnostmi, kódy – pak promiňte, jste si jisti, že jste připraveni přijmout Pravdu? Já vidím, že jste ještě neuzráli. Ale to přijde. Jen Vám to velmi dlouho trvá! Část indicie je však možno otevřít – v jednom z minulých životů jsem byla jedním z nich. Omlouvám se tedy… Ale pokračujme dále:
V nedávné době jsem byla přímým svědkem zajímavých setkání na nehmotné úrovni. V mé blízkosti se několikrát, vždy na chvíli nacházela duše/energie duše a poznala jsem, že ona duše mne jakýmsi způsobem „testuje“. Nyní mi přišly odpovědi – šlo o hledající indiány. Konkretizaci prozatím nemám k dispozici, je možné, že šlo o nějakého tamního šamana, který je propojen s více indiánskými kmeny, popř. jejich vědomím a je jakýmsi vyslancem, který se na mne přišel podívat, zda jsem ta, jíž „hledají“. Po celý, již poměrně dlouhý život zde na této planetě velmi bojuji za přírodu, práva a mnohé další, a přestože v tomto systému jde o neskutečně těžký boj vím, že jsem jedna z mála osob, která tuto aktivitu ani po mnoha letech nevzdala. Vím o lidech, jež kráčeli obdobnou cestou, ovšem ti ji již dávno opustili, dle jejich zkušeností za to lidé „nestojí“, jelikož nemají zájem osvobodit se. Pokud si říkáte, že sama sebe poplácávám po zádech – ne, mám to ověřeno, navíc věřte tomu, má duše si vybrala nesmírně náročnou cestu a neměnili by jste se mnou, garantuji! Víte, nevědomost, kterou prozatím disponuje mnoho lidí, je opravdu sladká… Ale skutečný, opravdový život jim nenabídne.
Čili proto, že jsem svou cestu ani v největších beznadějích, a že jich bylo mnoho nevzdala, mne indiánské kmeny kontaktovaly, jelikož jsem …….. …….. . Indiáni, navzdory tomu, že mnozí z nich také podlehli „druhé“ straně, odchýlili se od Pravdy, přesto všechno mají, na rozdíl od bílých lidí otevřené napojení na své předky, a toto napojení je silné. Proto hledali a jistě ještě hledají duše, které bojují za Pravdu, aby je mohli podporovat jelikož je nutno „povstat“ a ukončit vládu tohoto systému. Mne již našli, ukotvili své vědomí u mne. Vím, že při této aktivitě zpívali a napojovali se na vědomí lidstva. Jsou věci mezi nebem a zemí, jež cítí pouze ti, kteří „vědí“. A oni skutečně vědí…
Stojí na mé straně, podporují mne a svým způsobem jdou se mnou, kráčíme společně. Neb kruh temného věku se uzavírá a ti, jež zde nejvíce trpěli jsou nyní podporováni. Jde o podporu duchovní, tedy propojení duší. A duchovní síla je v podstatě bezbřehá a nemá hranic. Duchovní podpora je silnější, než podpora lidí, jelikož duchovno, to Vám SLIBUJI je nyní na vzestupu. Děje se tak na poli, jež není tolik vnímatelné a zdánlivě, opravdu jen zdánlivě není tak silné, jako podpora lidstva, která je navíc prozatím poměrně slabá. Nebo jste jiného názoru? V tom případě se zeptám: „Které osoby, jež mají skutečné duchovní dary a pracují pro lepší svět podporujete? Jakým způsobem?“
VZKAZ INDIÁNŮ: Je nutno, abychom se my, jež táhneme za jeden provaz a CHRÁNÍME propojili. Ze strany většiny lidí se nám prozatím větší podpory nedostane. ►viz◄ neustálé snahy indiánů oslovit lidstvo i mocnáře a skrze ně zachránit umírající a trpící Matku Zemi, bezvýsledně. Hledají tedy jinou cestu. >
To jsem prožitými léty zjistila i já. Mám na mysli podporu lidí v případě člověka/duše, jež se projevuje na internetu, kupříkladu skrze web, jehož pravidelní čtenáři by měli odkazy na jeho web/články rozesílat svým přátelům a známým. Tímto způsobem tak onen člověk, jež má skutečně co říci vejde do povědomí více lidí. A tak se toto povědomí stane stále více vědomějším do takové míry, že se „zhmotní“. Pak přijde Světlo, na něž lidstvo čeká stovky/tisíce let… Prozatím jsou však tímto způsobem mnohem více podporováni podvodníci. Hezky to vyjádřil údajně-jasnovidec Rumen Ivanov, kterému jsem před lety zaslala obsáhlý duchovní vzkaz, jež jsem pro něj zachytila v nehmotných sférách. Zmínil, že zde na planetě jsou lidé, jež v sobě nesou moudrost a pravdu, mají co říci, ovšem zatím jim málokdo naslouchá, je nasloucháno těm nepravým, ale nastává čas, kdy se to má obrátit.
Pro mne je setkání s indiánskými kmeny na duchovní rovině neskutečně hlubokým zážitkem.
Z čehož vyplývá:
Nikdo z nás/vás není sám, nikdy.
Vždy zde máte přátele, které nevidíte, ale cítíte jejich přítomnost svým srdcem.
Závěrem osobní moudro:
„Duchovní svět je silnější, než hmotný.
Neb hmota se rozplyne do prostoru a přetransformuje do jiné podoby.
Duch je velký, věčný, všeobsahující, neb skrze něj lze nahlédnout do hlubokých kořenů minulosti.“
Lena Orio
Co lidstvu, tedy Vám vzkazuje Michael Jackson? > ♪♫♪

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *