Tak se nám to hezky nasbíralo: Za léta, kdy veřejně vystupuji skrze tyto stránky, jste mi napsali nejen do návštěvní knihy, ale především osobní psaníčka, která byla určena pouze mým očím… Vaše vzkazy ve formě vyjádření k obsahu mého webu, co Vám má niterní sdělení a celý jeho obsah přinesl, jsem sesbírala jako lístečky na hladině lesní tůně, jeden po druhém. Výsledkem je velmi pěkná sbírka slov, za kterými slyším tlouci vaše srdce, jež se mi podařilo otevřít…
Hodnotili jste, porovnávali s jinými weby, je to vaše právo.
Shrnuto-sečteno: mé webové stránky jste vyhodnotili, jako nejorginálnější a obsahově unikátní. Já tedy mohu pouze říci: „Děkuji“.

Snad proto se mne někteří nelidé snaží napodobit, ovšem originál se od plagiátů vždy pozná, jelikož obsahuje něco, co na první pohled není vidět. Tajnou esenci. Toto ovšem vědí pouze ti, jež vědět mají a jímž je dáno…
Časem zde dojde k určitým změnám, samozřejmě směrem k lepšímu, vždy je co vylepšovat, což si plně uvědomuji. A opět tajně věřím, že se Vám zde u mne bude líbit ještě více, než doposud a velmi se na příští čas těším… Hezké dny přeje Lena Orio