– Lesy umírají, ale září záhadnou energií z kosmu – vize Lena Orio

Zdravím Vás všechny, lidské obyvatele této planety: Před několika lety jsem Vám podala informaci, kterou jsem přeložila z energií Země a píši zde, že planeta Země volá své ochránce. Oč tehdy šlo:
Naše matka Země, která nás živí je, jak jsem již mnohokrát předestřela a mnozí to vidíme, nebývale vyčerpána ze svých niterních, povrchových, nadzemních i energetických zásob. A to kvůli nevhodným zásahům největšího hlupáka na tomto světě, který se nazývá člověk.
Na této Zemi jsou inkarnováni „lidé“, jež disponují přirozeným napojením na její vibrace/hlas. A na její stav a změny na energetické rovině reagují velmi silně. Pro Zemi „pracují“, i když to stále není tolik vidět. Nyní nadešel čas pro to, aby se tyto bytosti navzájem propojily a posunuly všechny lidi směrem k její obnově a ochraně. Pokud se tato akce, která již probíhá nezdaří, lesy i Země zemřou. A vše, co je na ni závislé s ní.

Velmi ráda vzpomínám na můj nedávný zážitek s indiány a k dnešnímu dni mi mnohé, co jsem zde v minulosti k tématu přírody sepsala krásně zapadá do sebe, jako střípky rozbité a opětovně skládané mozaiky, jež k sobě přesně sedí a navazují jeden na druhý. Důležité a psáno v indiciích – Mozaika je již téměř složena!
ZAJÍMAVOST: Příroda, jako taková „umírá“, ovšem zároveň s tímto procesem z nitra Země plyne až září velká síla, která má snahu ji chránit. Tato energie je velmi silná, až nadpozemsky zajímavá a nevylučuji, že jde o typ energie, který popisuji v sekcích Nové energie Země, Vize a proroctví a Nový Věk.
Dá se tedy bez nadsázky říci, že lesy, příroda umírá, zároveň vysílají léčivou sílu. Jak to dopadne? Záleží na celém lidstvu.
Matka Země s námi všemi hovoří!!! Málokdo ji však naslouchá!!
Napoj se na ni prostřednictvím obsahu a krásné ►skladby◄,
jíž jsem velmi pečlivě vybrala pro tento účel.
JE TO NUTNÉ !!!
Lena Orio

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *