Psáno s odstupem pozorovatele lidského druhu, jehož „hvězda/Světlo“ je spojena s celým Jsoucnem – indicie:
Původně jsem do názvu dnešního soupisu chtěla vložit slovo člověk. Tímto počinem bych ovšem snad i urazila prvotní formu skutečného, pravého, prvotního Člověka a jeho podstatu, která je hluboce moudrá a jejíž krása je nenapodobitelná, vyjímečná a sahá do nejniterněji dosažitelných hloubek samotného Vesmíru.
Volím tedy slovo „lidé, lidský druh“.

Je samozřejmě nutno podotknout, že navzdory tomu, jak je lidská společnost „vybočená“, znám silné osoby, jež se tímto celosvětovým chaosem nenechaly semlít, jako maso v mlýnku a jsou alespoň z části vědomé. Za jejich existenci jsem nesmírně ráda, nejsou tedy všichni lidé hloupí a zmatení, nevědomí… Takovýchto osob je ovšem žalostně málo !!!!!!!!!!!!!! Pokud tedy sečtu lidstvo, jako takové a zprůměruji…., v konečném výsledku se ukáže veličina, jež je uvedena v názvu tohoto sdělení.
Na téma zmatenosti lidského druhu bych mohla sepsat krásnou knihu s pravým a prvotním obsahem, kde bych vložila vše. V následujících několika bodech proto krátce několik poznámek.
> Že je lidský druh nejzaostalejším? – Jistěže ano: Ovšem, on dokáže vymyslet báječné věcičky. Nejnovější? typy mobilních telefonů, různé stroje, pomocníky, kterých užívá při různých pracovních i odpočinkových procesech. Je to pěkné… Ovšem, při tom všem mumraji a honbou za dosažením nejnovějších hitů sezóny zapomněl, odkud pochází a co je jeho skutečnou podstatou.
Lidský druh se mylně domnívá, že nejnovější typy telefonů, letadel, automobilů, různých přístrojů, nástrojů a dalších výdobytků jeho myšlení, jsou nejnovější a nejmodernější. Ve skutečnosti je však obětí svého omylu. Lidé užívají zastaralé „technologie“. Již dávno mělo být užíváno energií jiných, vyšších. Slovem „energie“ zahrnuji vše, co je zmíněno v řádcích výše.
Kdo na tomto stavu nese vinu a zodpovědnost? Lidé: Dovolili hloupým, nebo psychicky vyšinutým a jinak postiženým jedincům vládnout, popřípadě rozhodovat na vyšších místech, bránit rozvoji vyššímu vědomí. Jak toto mohli dovolit!!!!!! Oněch několik málo vědomých lidí, jež mezi námi jsou a mezi něž se odvážně řadím, na celé lidstvo, jak můžeme vidět kolem sebe každý den, ještě prozatím nestačilo. Prozatím.
> Že je lidský druh nejzmatenějším? Ovšem: Viděli jste někdy, někde na této planetě, že se příroda, nebo zvířata, hmyz neřídí nepsanými Zákony? Neviděli a tento nepřirozený fenomén ani neuvidíte. A pokud je zde na této planetě, u zvířat, hmyzu, přírody něco zmateného, pak je na vině opět lidský druh. Chaos zde způsobil svých vybočeným chováním, které je pro mne naprosto nepochopitelné.
Několik následujících bodů je drobným výňatkem velkého množství pomatení mysli lidstva. Jistě, netýká se každého „člověka“, globálně vzato však velkého počtu obyvatel této planety, což vybočilo misku vah z harmonie. A vše kolem nás musí být harmonie, neboť ta je základem funkce celého Vesmíru:
Lidský druh neví, co je správné.
Neví, jak se k sobě navzájem chovat – raději si ubližuje.
Agresivita mezi dětmi narůstá – to vše pramení z velkého nedostatku „čeho“? Doplňte si sami.
Nemá duchovní vůdce s čistým srdcem – nebo spíše, nemá zájem o jejich čistotu,
utápět se v duchovní špíně a poslouchat kradené úblitky podvodníků je jednodušší.
Církve? – Prosím Vás!!!! Nic takového lidé nepotřebují. To vše je jen zmatek v jejich hlavě.
Náboženství? – Proboha!!!!
Prodej těla: – Příšernost!!!!!!!! – Tato aktivita nebývale ponižuje lidství a šlape po jeho duši.
Podvádění partnerů – je důsledek nepochopení skutečné hloubky
duchovního potenciálu člověka od kterého se lidé velmi vzdálili.
Výměna partnerů, jako ponožek. Pokud někomu přestane vyhovovat jeho partner, obratem se vymění za jiného, jako špinavé ponožky za čisté, nebo jej podvádí s jinou osobou. Ale ve skutečném světě člověka to takto nefunguje. Často stačí opět k sobě najít cestu, která se během let soužití těchto partnerů nevhodným typem komunikace přerušila.
Podvody, kopírování, okrádání, manipulace, faleš, lži, neupřímnost…
Ničení přírody, odpadky. – Toto způsobují primitivní lidé. A ostatní nemají páku na to,
aby jim v tomto konání dokázali zabránit. Je však řešení!! A spatří světlo tohoto světa!
Přemíra odpadu z plastu a jiných obtížně recyklovatelných veličin.
Je užíváno zastaralých „technologií“, recyklovatelné musí být vše.
Ubližování zvířatům – Opět důsledek zmatenosti mozků lidstva.
Nadužívání chemie – Toto je velmi zastaralá aktivita!!! Je k dispozici nová? „Již v podstatě ano“.
Stádnost – a s tím ruku v ruce souvisí >
Strach, snad ze „všeho“, zejména bránit základní práva člověka – nepochopitelné.
Povrchnost – jeden z největších nepřátel lidského druhu. Setkávám
se s ní každý den a má duše při tom pláče.
> Následovat samozřejmě může „milion“ dalších příkladů …

Já pracuji pro Zemi i pro „člověka“. Co pro zlepšení výše zmíněného stavu činíš Ty? Pokud je Tvá odpověď – prozatím nic, již v podstatě neexistuješ. Překroč práh´času a staň se Člověkem. Vyčisti svou mysl a pomáhej čistit mysl ostatních a taktéž své okolí. Metody k čistění mysli jsou uvedeny na mých stránkách a jsou mé vlastní, niterní. Nenalezneš je v ŽÁDNÉ KNIZE. Nejsou k dispozici na internetu ani mimo něj. Neúčtuji si za ně peníze. Víc Ti snad ani nemohu dát. Víc si snad ani nemůžeš přát. Neboť není opravdovější DAR, než ten, jež je předán z duše a VĚNOVÁN s čistotou zářivého krystalu. – indicie
Lena Orio