Žena i muž jsou dle mne svým způsobem úžasné bytosti. Ovšem přesnější vyjádření, které vzhledem k současnosti zní pravdivěji a lépe, je toto: Chování hojného počtu žen i mužů v lidské společnosti je již značně vybočeno z normy, a tuto přesahuje nevídaným způsobem. (Obsah je jemně okořeněn prvky mé osobní psychologie, které lidem pomáhají být lidskými)
Žena je bytost přenádherná, a tím pochopitelně nemám na mysli křivky jejího těla a tvář, nebo mládí. Pokud Vás toto při čtení předešlé věty napadlo jako první, pak jste povrchní a je rozhodně čas na sobě začít pracovat!
Vždyť, co vše žena dokáže.. Stvořit nový život.. A přesto, že miminko, nový život, který v jejím těle roste a vyvíjí se ženě často způsobuje velká trápení ve formě různých neduhů, jako jsou žaludeční nevolnosti, bolesti páteře a mnoha dalších, některé při tomto procesu přijdou o své krásné vlasy, nebo zub/y – pro změny jejího těla na poli hormonálním, nebo při nedostatku příjmu určitých minerálů ad., své miminko miluje… Žena chrání život a je empatická.
Žena byla a v některých zónách ještě je utlačována, nebo ponižována muži. Značným problémem u značné části žen i dívek je ten, že si neváží samy sebe. Toto mám ověřeno léty. Ony ženy spíše ustoupí, aby byl klid, nebo jsou málo průrazné, bojovné, hrdé. Mnohé si od svých partnerů i jiných mužů nechají líbit více, než je zdrávo. ►viz kupříkladu◄ A to rozhodně není v pořádku. Žena zde není proto, aby se nacházela v podřadné pozici. Jsou hranice, které se za žádnou cenu nedají překročit a jednou z nich je důstojnost. Tuto muži poměrně často v chování k ženám překračují a co je zarážející, ony to tolerují!
O něco více se s výše zmíněnou tolerancí setkávám u žen zralého věku, které v sobě toto nastavení nesou od mládí, poté u žen středních let. Co se týče současné nastupující generace dívek/mladých žen, tak zde je vybočenost v mnoha oblastech. Tyto ženy, samozřejmě ne všechny, přesto značný počet, jsou velmi zmatené, neví kam se zařadit. Jsou masírovány vyšinutými děvami, jež se zejména v rámci internetu vystavují v různých, pro ženu ponižujících pózách a disponují chováním, které se od chování skutečné ženy vzdalují na míle daleko. Tyto děvy jsou propagovány a brány, jako vzor. Vypadat, jako barbínka, za každých okolností dokonalá, mladá, sexy, dvoumetrové řasy, kilo make-upu, dokonalé vlasy, poprsí vydmuté, jako kráva v kotci připravená k dojení. Zásahy Photoshopu jsou „normou“, bez nichž by dotyčné vypadaly, dle jejich názoru „obyčejně“.
Co je varující – mnozí muži všeho věku tyto děvy zbožňují a míra sledovanosti jejich profilů bují milionovými očumujícími. Muži jsou v tomto ohledu velcí hlupáci!!!! A tak ony dívky a ženy, v touze být zbožňovány hyzdí svá těla, obličeje, přirozený tvar svého poprsí umělými úpravami. A jsou „hodny“ následování dalších, které se k nim přidávají. Zástupy těchto nešťastnic, jež mají závoj na duši, jsou vzory mladé generace. A muži je nosí na rukou.
Nedávno jsem zaslechla názor jedné, cca 24 leté dívky, která své kamarádce sdělovala, že pokud by přibrala, její manžel by se s ní rozvedl. Bylo na ní vidět, že řečené bere zcela vážně, toto je pro ni přirozená norma. Ona – hračka k dívání, muž – v podstatě „pasáček“ a šovinistické čuně, pro něhož je ona pouze předmětem a zbožím, kusem masa. Pokud by ztratilo něco ze své „dokonalosti“, bude odhozeno jako hadr. A takováto individua si spolu pořizují děti…
Být barbie krasavicí je v současnosti akceptovaná norma. Nehledě na to, že ženy i dívky to dotáhly tak daleko, kdy jsou lehce k mání. Muž, nebo hošan luskne prsty a dívenka přicupitá, jako cvičený pejsek, protože od pána dostane odměnu ve formě bankovky, za kterou si může koupit hadříky, značkové kabelky, které bych si já nevzala ani do předsíně, jelikož se mi nelíbí, jsou nevkusné.
Mnohé české ženy a dívky jsou pouhými hračkami pro muže. Snadno k mání. Bez zábran, bez hrdosti. Bez mozku. Bez duše. A především – postrádající důstojnost. Muži takovým dávají přednost. Poměrně často. Ne, toto není výmysl. Muži CHTĚJÍ vedle sebe mít barbínu s dokonalým tělem a tváří. Její charakter je trošku podstatný, ale krása povrchu převažuje. Tvrdí, že důležité jsou pro ně ženy hodné, věrné, se kterými by si rozuměli. Je možné, že takovéto mají doma. Ale – NE. Muži ve skutečnosti chtějí největší krasavici na světě. A pokud ji „nevlastní“, pak po ní touží tak dlouho, až se jednoho dne objeví. Poté muž strhá šaty, mozek i obsah své peněženky. Na charakteru dotyčné záleží méně. Vzhled je prioritou číslo 1. A až se krása odlíčí, nebo odkvete, je zničen a cítí se být obelhán. Hledá tedy jinde. Milí pánové, vřele Vám doporučuji mrknout na film pod názvem „Smrt jí sluší“. Zůstalo-li ve Vás alespoň zbytek rozumu, pak porozumíte, co prostřednictvím jeho obsahu chci sdělit.
Důstojné ženy jsou vzácností. A muži je přehlížejí, neboť jsou zaslepeni pomíjivou krásou, která na první pohled zaujme. A oni jsou často velmi povrchní zvířata, která vedle sebe nechtějí mít ženy z masa a kostí, ale hračky, na které se 24 hodin denně hezky kouká… Pánové, kam jste dali mozky?? Víte co? Zajděte si do hračkářství a investujte do plastové panenky. Ta zůstane stále stejně krásná, bez vady. Hlubokou Lásku a Světlo Vám však nikdy nepředá.
A ještě něco: Podívejte se do zrcadla na svou tvář a tělo…
Závěrem velmi trefné vyjádření jedné ženy:
„Ženy jsou jako ovocné plody..
Ty nejlepší rostou na vrcholu stromu.
Avšak muži nechtějí dojít k těm nejlepším,
neboť mají strach, že by přitom mohli spadnout a zranit se..
Místo toho sbírají plody popadané po zemi,
přesto, že nejsou tak dobré,
ale – jsou snadno dostupné..
A plody, které jsou na vrcholu stromů, si myslí,
že mají v sobě nějakou závažnou chybu.
Ve skutečnosti se jen potřebují učit trpělivosti
a umění čekat, kdy ten správný muž přijde..
Takový, který bude mít odvahu
vyšplhat se až na samý vrchol..“
Principiis obsta, sero medicina paratur – Lena Orio
Pohlédnou-li děti očima poprvé, usmívají se.
Zmocní-li se dívky přirozený cit, usmívá se, jako se usmívala ve svém dětství.
Je-li světlo první láskou života,
zdali pak láska není světlo srdce?
Neznámý autor