– Další výsměch českým občanům? Nepřesné testy návykových látek činí ze slušných lidí závislé + Můj názor – Lena

Včera se mi do ručky dostala zpráva, že další slušný řidič byl při náhodné kontrole na silnici zpacifikován pouty – tedy v podstatě téměř obviněn těmi, jež nám občanům tvrdí, že „pomáhají a chrání“.
Pouta mu měla být nasazena poté, kdy měl na přístroji měřícímu obsah návykových látek v těle pozitivní nález. Následovalo dlouhé zdržení tohoto občana, kdy také mělo dojít k odběru jiných tělesných tekutin. Takto se „prý“ postupuje, pokud u měřícího přístroje dojde k pozitivním výsledkům – pro „sichr“.
Dotyčný, jež tvrdil, že žádné návykové látky neužívá, což se také potvrdilo, si tento ponižující postup nenechal líbit a podal stížnost, s jejíž obsahem se podělil i veřejně na internetu. Na tuto stížnost mělo reagovat několik desítek dalších, takto postižených. > Zde se ptám: Podali stížnost také? Zdá se, že ne! Takto se nepostupuje! Je třeba nenechat si nic líbit!!!!!!! Pokud bude důstojným občanem pouze jeden z mnoha, k čemu český národ je!!!!? Pro smích. Čím více lidí bude důstojných, tím větší energie/síla, která rozbije nevhodné a nefunkční.

Dále – tyto měřící přístroje nejsou přesné, což je podivné i varující a nechce se mi věřit, že jiný výrobce tohoto přístroje ve 21. století nedokáže sestavit takový typ, jež bude provádět měření správně!
Výše zmíněný postižený v této věci podal „návrh a žádost“ k opakování výběrového řízení pro firmy, jež tyto přístroje dodávají. K tomuto návrhu se „pomáhající a chránící“ veřejně vyjádřili: Když jsem zhlédla výpověď, snad tiskového mluvčího, jež papouškoval, co mu bylo nakázáno, jímaly mne mdloby. Dle vyjádření jsou se stávajícím výběrovým řízením spokojeni!!!!!!!
Jak se u nás provádějí výběrová řízení, nechť si každý domyslí….
A dále – pokud by tyto přístroje měřily přesně, nebude potřeba dalších testů pro ověření. Ověřovací měření samozřejmě skýtají další peněžní náklady navíc, zbytečně, a těch by mohlo být užito v jiné oblasti. Další otevřená rána ve státní pokladně, snad i kase EU, záleží kdo se na placení těchto přístrojů podílí. Tedy patrně další pouštění žilou již tak rozrušené České země i českým občanům. Opravdu rána plná krve!!!!!
Mimo jiné – nasazovat pouta člověku, jež se ničeho nedopustil, pouze proto, že vadné, či nepřesné a patrně také nevhodně zakoupené přístroje měří špatně, je pod úroveň jakéhokoli státu a jakékoli instituce státu, tedy nám občanům podléhající.
Nedivím se, že nám jiné země dodávají méně kvalitní potraviny, toto téma je známo pod názvem „dvojí kvalita“. Neváží si nás, neberou nás vážně, neboť „typický“ Čech, jak to tak „několik století“ sleduji NEMÁ žádnou hrdost, ani důstojnost….
Měj se dobře, ovčane Český !!!!!!!!!!!!
Lena Orio
A rada, jež mi přijde velmi vhodná: Pokud se setkáte s tím, že Vám „pomáhající a chránící“, i když dopraváci budou chtít udělat testy na návyk. látky, tyto jednoznačně odmítnout a trvat na testech krevních. I za cenu, že Vás tento proces zdrží. Nestojí Vám za to, aby jste byli neoprávněně nařknuti z požívání látek, které neužíváte, odebráním řidičského průkazu a zažívali proto další nepříjemností!
Pro příklad je možno přečíst příběhy „postižených“

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *