– Nejen pro muže k zamyšlení

Následující text může být brán, jako téma pro muže, ovšem dle mého názoru je možné jej nabídnout k zamyšlení všem, nezávisle na pohlaví a věku.
Ano, muži mají tendence nám ženám sdělovat – „Vždyť víš, že Tě miluji…“
Jak neforemné, jak povrchní. Nezní to příliš přesvědčivé pánové…
Každopádně, muži, ženy, holky, kluci, zastavte se, zamyslete a >
přelouskejte níže uvedené. Uvidíte, co je jeho prostřednictvím sdělováno: L

Kdybych věděl, že je to naposled,
co Tě vidím spát,
lépe bych Tě přikryl a prosil Boha,
aby ochránil Tvoji duši.
Kdybych věděl, že je to naposled,
co Tě vidím odcházet z našich dveří,
objal bych Tě a políbil o mnoho více.
Kdybych věděl, že to je naposled,
co slyším Tvůj hlas,
nahrál bych si každé Tvé slovo,
abych jej mohl poslouchat každý den, znova a znova.
Řekl bych Ti – „MILUJI TĚ“.
Místo: „VŽDYŤ VÍŠ, ŽE TĚ MILUJI“…
Nikdo neví, co bude zítra,
ať je starý nebo mladý.
Dnešek by pro nás mohla být poslední šance,
obejmout své milované.
Proto obejmi své drahé a řekni,
jak Ti na nich záleží a vždy záležet bude…..
Najdi si čas říci, když je třeba:
„JE MI TO LÍTO…PROMIŇ MI….DĚKUJI…“
…ABY JEDNOU NEBYLO POZDĚ….
Lena Orio – Ano:
Nic zde nemáme jisté.
Dnes zde jsme, zítra býti nemusíme.
Proto si važme a více všímejme svých blízkých,
lidí, které máme rádi.
Zastavme se ve spěchu všedního dne
a zaposlouchejme do tlukotu jejich srdce…
Text mi zaslala čtenářka, které tímto děkuji.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *