– Máte nevyřízené účty s lékařem? Neřešte je skrze nevinné lidi!

Mnozí z Vás jste od dopoledních hodin jistě informováni o nešťastném řešení muže, který se rozhodl vytasit nebezpečnou zbraň proti nevinným lidem a dopadlo to velmi smutně.
Mám pro Vás, řekla bych nemilé oznámení: Obávám se, že řešení problémů s lékaři, popřípadě nemocných, zoufalých lidí, kteří se uchýlí k obdobným reakcím, jako dotyčný, popřípadě o tomto činu budou vážně přemýšlet – bude přibývat. Ovšem, v tomto ohledu zde vidím i proud opačného pólu energie, která se bude snažit temnotě, tedy tomuto řešení událostí nějakým způsobem zabránit, nebo jej alespoň zmírnit.

Otázkou zůstává, „co dotyčného vedlo k tak zoufalému činu?“
Je zmiňováno, že byl přesvědčen o tom, že je nemocen a lékaři mu nechtějí pomoci. Toto lze pochopit, vím o mnoha vyloženě nešťastných lidech, kteří mají skutečně až vážné zdravotní problémy a lékaři se k nim chovají, jako k simulantům!!! Jsou jim sice provedena vyšetření, ovšem pouze základní, v překladu > hrazena pojišťovnou tak, aby tato po finanční stránce nepřišla příliš zkrátka. Zde se většinou ukáží negativní výsledky. Na tomto základě je poté stavěno – negativní značí ZDRÁV!!
Bohužel, nemusí tomu tak být. „Pár“ typů vyšetření nutně neznamená zdravý organismus. Tito, skutečně nemocní nešťastníci se poté stěhují od lékaře k lékaři a vesměs všude končí se stejným výsledkem. A pokud takovouto osobu jeho zhoršený zdravotní stav upoutává na lůžko, má poté obtíže v zaměstnání, v osobní sféře a život se mu bortí, jako domeček z karet….
Není tedy divu, že se stává zoufalcem. Ne však jeho vinou. Poděkovat je možno Systému, jeho nezájmu, snad i hlouposti, nelidskosti, bažením po penězích a lidech, kteří si toto nechají líbit.
Výše zmíněného dotyčného jsem si malinko prohlédla a jeví se, že mohl mít problémy v oblasti jater, slinivky, nelze vyloučit ani slezinu, část střev. Vyloučit nelze ani parazity v těle a obtíže ve sféře psychiky. Jistě, v takovémto případě je znění nadpisu dnešního článku spíše pouze symbolické, neboť u typu jeho osoby by patrně nemělo velký účinek. Ovšem může tomu být i jinak.
Tolik k jeho osobě.
Co mne velmi šokuje je ovšem práce po-licie, která na svých veřejně prezentovaných stránkách v dopoledních hodinách údajně zveřejnila jméno a fotografii „podezřelého“ z tohoto nešťastného činu, z něhož se po nějakém čase měl vyklubat pouze svědek této události!! Což je podstatný rozdíl! Pokud je tato fatální chyba skutečně pravdivá, pak se velmi obávám o naši osobní bezpečnost do budoucna, jelikož tato instituce ji zřejmě není schopna zajistit!
V naší zemi není každý natolik inteligentní, aby dokázal porozumět mylné interpretaci po-licišů a zmíněný svědek, který byl ovšem původně označen za podezřelého, v této následnosti může být šikanován, napadán, a tím pádem má z části zničen život!!
NEUVĚŘITELNÉ!!
To je ode mne pro dnešek vše, nahlédli jsme do zákoutí Systému a myšlenek některých lidí..
Vyjádřila jsem své názory na toto téma.
I tak přeji, pokud možno pěkný večer i následující dny.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *