Dnešní příspěvek malinko navazuje na minulý, jež je zařazen pod názvem „Co nás čeká v roce 2020 – PRASKÁNÍ OKOVŮ“. Nyní je potřeba přitlačit na energie, což mi nečiní radost. Předkládání následujících peprných slov pro mne není přirozené, tedy v běžném životě jich neužívám, ale pozor – pro účely něčemu napomoci, posunutí událostí vpřed jsou nezbytnou nutností, jelikož vím, že pomáhají. Jemnost na Vás bohužel neplatí! Aneb, pohlazení má v současnosti, kde lze v čase zahrnout poslední měsíce, menší účinek, než protnutí „mečem“!
Skutečným morálním vzorům nikdo, v lepším případě téměř nikdo nenaslouchá…
Respektive – lidé, neboli v překladu řečeno spíše tupé opice, které vypadají jako lidé, až na drobné výjimky ještě stále raději naslouchají hlupákům, bezcenným lůzám, které své pysky a těla propagují na internetu s tvrzením, že jsou „duchovní“, motivační, a toto falešné „duchovno“ zaobalí do opakování ukradených frází. A lidé-opice, je možné, že mezi ně patří i někteří z Vás, lajkují jako zběsilí.
Nechápu kupříkladu, jak mohou lidé, jež stojí ve vedení některých škol zvát na přednášku „člověka“, který se mezi naslouchajícími studenty mimo jiných bezcenných kýčů „chlubí“ tím, kde a jak si „koupil“ prodejnou špínu – děvu a popisuje své zážitky, jakoby šlo o cosi normálního. Krásný příklad pro mladé!! Takovéto vedení škol má být okamžitě propuštěno!!!!!Jak poté mohou mít mladí úctu k autoritám? Učitel má být jedna z autorit-vzorů, samozřejmě opravdový učitel a máme je zde. Že se systém současného školství hroutí? Jistě a jako jedna z prvních jsem o tomto procesu sepsala vizi. To však neznačí, že budou učitelé šikanováni. Ovšem typy učitelů, jež dovolí, aby mezi studenty byla vpuštěna výše zmíněná osoba si úctu rozhodně nezaslouží…
A samozřejmě z hlediska autorit je zde „milión“ různých příkladů jakési podivné, zvrácené vybočenosti? vaší „lidské“ společnosti. Více k tomu snad zmiňovat nemusím a nyní ani nechci.
Rytíři, jež mají skutečné duchovno a zdravý rozum v sobě a vím, že zde skutečně žijí, jsou spíše přehlíženi, maximálně je jim vlažně zatleskáno. Lidé-opice, jak je možné, že tyto skutečné osoby, jež mají co říci nepodporujete?? Jste snad debilní?? Zřejmě ano! Ovšem, odpověděla jsem si sama, neboť Vy nejste schopni ani tohoto!
Jelikož jsem žena, a také velký bojovník, který vždy vidí Světlo na konci tunelu – jinak tomu mezi Vámi-opicemi ani nelze, poněvadž Vy to Světlo v sobě stále nevidíte, „vím“, že ke změně dojde. A já do Vás budu tak dlouho „bušit“, až se probudíte!!!! Zde i na stále více a více jiných místech.
Upozornění: Vše výše zmíněné je směrováno většině lidí. Tímto děkuji menšině za to, že jste. Je Vás ovšem stále málo, respektive váš hlas je stále málo slyšet!! > ♪♫♪ Máme zpoždění, již několik let jsme měli žít v blahobytu a spravedlivé zemi. Proč Vám „lidem“ tak dlouho, neskutečně dlouho trvá, než se k něčemu rozhoupete?! Proč se stále něčeho bojíte. To je naprosto nepochopitelné.
Já jsem připravena!
Dnešní projev zakončím vlastním citátem:
„Přímá osobnost, jež mi tvrdě sdělí Pravdu, je mi podstatně milejší a budu ji více respektovat, nežli falešné úsměvy úlisného lháře, manipulátora a po-dvodníka.“
S úctou ke své vlasti a ostře nabroušeným mečem – Lena Orio