– BOUCHNE to brzy!!! – Odpojení a opětovné napojení – Lena Orio

Není možné cítit dopady konání lidské ZRŮDY na planetu a všechny její obyvatele, cítit jejich bolest a být při tom v klidu… Karabáč na Vás a hnát Vás pryč odsud.
Vy „lidé“ ovšem máte velké štěstí!!!! Rozhodlo se, že nebudete zničeni. Rozhodnuto bylo před několika lety s tím, že Vám bude pomáháno. V průběhu let Transformace vašeho vědomí jste měli na mále, jelikož rozhodnutí vaší záchrany se několikrát otřáslo v základech. Vaší vinou, jelikož většina z Vás se nechováte, jako lidé. Jak jsem však zmínila, máte velké štěstí, rozhodnutí zůstalo nezměněno.
Již nějakou dobu cítím ve vzduchu velikou změnu, opravdu velikou. Je doslova před námi a klepe na dveře.. Tato „změna“ by měla vše převrátit na ruby. Je zde i pravděpodobnost, že ona změna bude zvláštní, přinese cosi zcela nového, jiného, než lidstvo doposud zná a čemu je schopno porozumět.

► Jednou z vícero reálných možností je konečné celkové odpojení lidstva od systému a jeho opětovné napojení. Jeho průběh popisuji pomocí napojení na budoucnost skrze tóny a jejich překladem v roce 2012 ►♫♪♫◄. Říkáte si, že není možné, nelze se napojit na budoucnost za asistence určitých tónů? Tak tento váš mylný názor okamžitě smetu ze stolu. LZE !!!!
► Šokující forma ekonomické KRIZE, popřípadě krize potravinová, cosi s vodou, elektřinou, naftou, mořem, sopkou – se také jeví, jako reálná možnost.
► Další možností je změna skrze Světlo, jež popisuji v ►článku◄ o energii je zde stále přítomno, čili i z tohoto hlediska se zde může cosi ukázat.
► Energie Slunce se zdá jaksi „jiná“. I z tohoto, pro nás životodárného tělesa může přijít „odpověď“.
► Je také možné, že se „ukáže“ cosi mimozemského, popřípadě nadpozemsky zvláštního.
Toto je pro dnešní den vše.
Mějte se!!!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *