Dnešní den je příhodný k otevření aktuálního tématu a přečtení informací z prostoru, jelikož nyní došlo v jeho poli ke změnám a ukáží další směr pohybu událostí, ale také nových informací z hlediska duchovního:
Tedy popořadě: Příchod Coronaviru jsem předpověděla v prosinci 2018, kde mimo jiné popisuji i umělé vyvolání hospodářské krize a podávám další informace, které, pokud si je zpětně prostudujete Vám zapadnou do mozaiky současného dění. Počátkem roku 2018 jsem sepsala proroctví, kde lze rovněž nalézt střípky, které mají se současností dosti společného.Zajímají Vás má proroctví? Která jsou skutečná a opravdová? Časovou osou jsou poměrně přesná, ano, čas od času se mírně liší, toto je dáno informačními energiemi, které jsou v daném období slabé a jejich překlad náročný.
Co se v této záležitosti bude dít dále? Jak dopadneme?
► Celosvětový boom ohledně Coronaviru má dvojí podstatu, tedy rovinu fyzickou, ale a nyní pozor, také hledisko DUCHOVNÍ, z čehož u >
1. varianty může jít o umělé vytvoření viru, popřípadě využití této události, kde bylo prvotním cílem vyvolání celosvětové paniky v souvislosti s úmrtími nakažených, kde v této následnosti budou lidé drancovat obchody, vznikne chaos, zmatení duší, zoufalství, vyvolání strachu. Je zde i hledisko ekonomického dopadu na velkou část světa. Pokud máte volné peníze, hrozí, že o ně můžete přijít, popřípadě se sníží jejich hodnota. Tedy může dojít k jakési „formě“ měny.
Dále, někdo by rád válku. A je možné, že tímto krokem má zájem na krachu ekonomiky, celkovému vynulování „všeho“ a znovu započetí od nuly, jelikož ekonomika je již udržována „uměle“, tedy za stávajících podmínek neudržitelná. Je nutno být v klidu. Cosi mi říká, že není třeba mít strach. Strach je nevhodný společník pro člověka, jelikož, jak jsem již mnohokráte zmínila, stahuje duši, a tím pádem také hmotu/tělo dolů, k hrubým energiím, což není dobré. Člověka, který se bojí udržuje v temném vězení, já mu říkám zakletí. Ten poté není schopen žít skutečný život a je spíše otrokem. Což samozřejmě některým skupinám vyhovuje.
Tedy, strach a jeho temná forma je v současnosti „PRYČ“. Strach již není na místě a člověka již neudolá, ale je nutná i spolupráce lidí – nečinit paniku, být více v klidu. Jsou zde jiné energie, je zde možná i souvislost s ►popisem◄ minulých dnů. Jelikož je zde přítomna i druhá strana mince, a tou je SILNĚ duchovní pomoc a podpora člověku.
2. Duchovní rovina je nyní v České republice velmi silná a pevně ukotvena!!!!! Vzhledem k tomuto dění také souhlasí popisy energií Země, jež jsem Vám předala v předchozích letech – kupř. ►zde◄. Dále si můžete projít sekci Nový Věk a Nové frekvence Země, kde vše pravdivě rozebírám a předávám!! Buďto budete nadále spící, nebo se necháte vést a vaše duše dojdou ke klidu a míru, jelikož budete vědět, co se děje a proč. A to dle PRAVDY.
Česká vláda dle mne zatím vyčkává, jelikož sama nezná odpovědi a s jistotou neví, co bude s virem a následným děním, jež tato událost vyvolává. (psáno 13.3.020)
Co je tedy zřejmé a opět s jistotou potvrzuji: Výše zmíněná událost s virem má i silný dopad na poli duchovním a zejména pro Českou republiku značný význam. Česká Země má nyní silnou duchovní ochranu, a také ochránce. Tedy cosi se nyní vytváří v poli nehmoty kolem prostoru naší vlasti i Země. Vzhledem k tomu, že značná část Čechů se dle nařízení různých forem nyní více zdržuje doma, vše je volnější a nejde o náhodu, vše do sebe zapadá, má tomu takto být. Vše povede k většímu duchovnímu propojení českého národa, tedy Vás/nás. Také se pochopitelně pro Vás otevírá možnost
věnovat se více rodině,
dětem, která mohla být z nedostatku času mírně zanedbávána,
vyjdete si do přírody,
mezi lidi,
uklidíte bydlení,
doženete resty na něž nebyl čas,
zastavíte se, zamyslíte,
rozhlédnete kolem sebe a dojdete k „poznání“,
opětovnému porozumění.
Duchovní rovina Vám zkrátka dává prostor k tomu, aby jste se znovu po letech nadechli a uvolnili se! Také proto, aby jste se, jako lidé znovu naučili spolupracovat a držet pospolu. Tímto se v informačním poli prostoru kolem nás uvolní i energie, která tímto bude více proudit, vzniknou nové spoje – napojení. Co bylo dlouhá léta, staletí odpojeno, se napojí. A vznikne Světlo, které je ovšem pouhým okem neviditelné. Navíc se mi ukazuje, že rok 2020 je v podstatě „posledním“ rokem, který je ve znamení ukončování procesu transformace vědomí lidí a fyzického těla. Následující léta již bude „cosi“ jinak.
A důležité: Pokud milujte svou zemi tak, jako já, pokud Vám záleží na jejím budoucím osudu, rozešlete svým přátelům i známým odkaz na tento soupis, který je sestaven se skutečnou a opravdovou Láskou k české Zemi. Je tomu potřeba, aby se lidé více uklidnili a energie mohly pracovat volněji. Vím, že někteří lidé dění kolem viru berou s rezervou, vím, že jsou i tací, jež jsou velmi zmateni.
Lena Orio