Dnes uvádím DŮLEŽITÝ postřeh, který jsem neměla v plánu předkládat veřejně. Vznikl před několika týdny, tudíž by se mohlo jevit, že v současnosti není aktuální.
Oč kráčí: Před několika týdny při oficielním zahájení rekonstrukce hradu Karlštejn jsem zaslechla část projevu současného předsedy vlády Andreje Babiše, v němž mimo jiné sděluje:
„Karel IV., my by jsme potřebovali, aby se teď vrátil, na 5 let, aby měl ty kompetence hlavně, aby tu naši zemičku trošku zase dal do pořádku a realizoval ten národní investiční plán, který jsem vymyslel.“
(Před touto zprávou z jiných úst zaznělo oznámení, jež měli vyslovit stavební odborníci: „Karlštejn je navenek stabilní, uvnitř trouchnivý“ – k tomu dodávám > „stejně, jako náš současný stát, že?„“)
Člověk by se nad oznámením tohoto typu z úst člena vlády mohl rozčílit. Vláda české země je neschopná?! Neumí udělat pořádek sama a volá Karla IV.? K čemu tedy je? Vláda České republiky má nezdravě vysoký počet činitelů, berou vysoké platy, které by se daly uplatnit jinde. Pouští žilou našemu státu, naší pokladně! To je HANBA.
Naše země nemá dobré vedení !!!!
Ano, nic nového.
Co se týče p. Babiše, k jehož vyjádření se nyní vrátím: „Vidím“, že se nachází v jisté formě defenzívy, a také došel na konec svých sil, co se týče energie, kam jít dále. Toto sleduji od počátku jeho oznámení o vstupu Corona viru. Dalo by se říci, že „čeká“, jeho energie jsou uzavřeny, přestože se snaží nedat tuto pravdu najevo. Cítí se být sám, neví kudy kam. Jeho kolegové s ním odmítají spolupracovat, není příliš oblíben, což je známo již delší čas. Zda je neoblíbenost jeho osoby u jeho „poddaných“ plně, či částečně oprávněná, vzhledem k minulým událostem, jež většina z nás zná, si musí zodpovědět sám.
Co je mi jasné – p. Babiš HLEDÁ…
Kde přijde KONEC – vzniká Začátek > má niterní Pravda
Jsou lidé, kteří mu fandí a sdělují, že je patrně jeden z mála, kdož by v tomto státě udělal větší pořádek, ale jeho kolegové mu šlapou na paty. Jiní na něj pro jeho aktivity nadávají….
Já se v tomto ohledu pro tentokrát zdržím vyjádření.
Karel IV. se měl za doby svého působení vyjádřit: „Vládnout je STRAŠNÉ“.
Jistě, vést zemi je velmi nesnadné… Vláda však musí spolupracovat proto, aby země kvetla, protože lid ke vládě vzhlíží. Pokud bude pracovat vláda a povede zemi k rozkvětu, bude pracovat a kvést i lid!!!
A jelikož předseda vlády došel na KONEC, někdo přichází….. Podat pomocnou ruku….. V podstatě zde již je a velmi dlouho „pracuje“ pro zemi a lid. Může se jednat o vícero osob. Tento jev událostí/příchod jsem pro Vás popsala v nadčasovém překladu energií a podpořila jej tóny, které mají „moc“ otevírat zavřené brány. DŮLEŽITÉ!!! > Krátký úryvek z textu tohoto překladu, jež naleznete pod písní č. 1: – „.. někdo přichází k branám města Prahy. Je to „ON“. Ten spravedlivý, kterýž zde kdysi žil. Prozatím přichází jeho energie, „on“ ve fyzické podobě se objeví později. Prozatím, tedy v současnosti (rok 2017) se „prochází“ po luzích a hájích České země a prohlíží si, v jakém je stavu. Jeho energie je mužská a je „otcem“ všeho lidu. Zda jde o duši v mužském, či ženském těle v blízké budoucnosti uvidíte…. >
Pro prezentaci běhu budoucích událostí, které mají pro českou Zemi a český lid, tedy pro VÁS velký význam pokračujte ►zde◄ .
A další doporučení, jež vycházejí z nitra mé duše: Pokládejte si otázky….
„Neboť, kdo se ptá, k tomu odpovědi přijdou….“
„Kdo hledá – nalezne“
Lena Orio